Kawhi Leonard Lakers İle Görüşecek

1125
Kawhi Leonard Lakers İle Görüşecek
Kawhi Leonard

Geçtiğimiz günlerde Raptors ile 1 yıllık opsiyonunu reddeden Kawhi Leonard’ın bir sonraki durağının neresi olacağı gizemini koruyor.

USA Team Fans
USA Team Fans
USA Team Fans

Söz konusu Kawhi Leonard olunca kimse “Şampiyonluk ve Finaller MVP’sini kazanmışken Raptors’la devam edecektir” tarzı demeçler de veremiyor. Kawhi duygularını ön planda tutmayan, tahmin edilmesi zor bir karakter.

Toronto hâlâ ilk aday olsa da su ilk zamanlardaki kadar durgun değiş. Önce 2 temmuzda Clippers ile bir görüşme gerçekleştireceği öğrenilen Kawhi Leonard’ın şimdi daha medyatik bir partneri daha var. “Los Angeles Lakers”

Bu yaz her yıldızın adının Lakers ile anılmasından sıkılmış olabilirsiniz ancak LA her zaman medyanın göz bebeği olmuştur bu gayet normal.

Bu yaz hamle yapmayacaklarını açıklasalar, 2020 yazında yapacağı hamleler yazılır, çizilir. Ancak bu kez iddialar daha gerçekçi. Bir Lakers muhabiri tarafından yapılacağı açıklanan görüşme tüm Nba için büyük önem taşıyor. Zira tarafların anlaşması durumunda Nba’de güç dengeleri Lakers lehine anormal oranda değişecektir. Görüşmelerin pek olumlu geçeceği düşünülmese de, aylardır Kawhi konusunda Lakers’ın hiç şansı olmadığı yazılıp çizilirken aynı masaya oturmak bile Lakers adına önemli bir adım.

1 temmuzda serbest oyuncu dönemi resmi olarak başlıyor ve Lakers Kawhi için tüm kartlarını oynayacaktır.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı
Paylaş
Önceki İçerik2019 Free Agent Listesi
Sonraki İçerikDaha Karpuz Kesecektik!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here