Kawhi Leonard İçin Ortaya Atılan Yeni İddia

982
NBA
Kawhi Leonard İçin Ortaya Atılan Yeni İddia

NBA’de sezon Golden State Warriors-Cleveland Cavaliers final serisi ile sona ermiş ve NBA şampiyonu Golden State Warriors olmuştu. Sezon biter bitmez NBA’de gözler LeBron James’e dönmüştü. LeBron’un hangi takıma gidip gideceği veya Cleveland Cavaliers’ta mı kalacağı merakla bekleniyordu. Hala bu konu hakkında net bir bilgi vermeyen LeBron James hakkında dedikodular devam etmekte.

USA Team Fans
USA Team Fans
USA Team Fans

NBA’de bir yandan gözler LeBron James’te iken bir yandan da Kawhi Leonard’a çevrilmiş durumda. San Antonio Spurs’un genç yıldızının ne yapacağı merakla beklenmekte. Bu sırada da Kawhi ile ilgili dedikodular basında ve sosyal medyada dönmekte. Hala net bir bilgi olmayan bu durumla ilgilide tarafların yakın bir zamanda görüşme yapmaları bekleniyor.

Kawhi Leonard ile ilgili son iddia da ESPN muhabiri Adrian Wojnarowski’den geldi. Wojnarowski’nin haberine göre Boston Celtics’in ardından Los Angeles Lakers ve Philadelphia 76ers’ta yıldız isimle ilgileniyor. Kawhi’nin San Antonio Spurs’ten gelecek maksimum kontrat uzatma teklifini kabul etmemesi halinde Philadelphia 76ers ve Los Angeles Lakers ile takas senaryosuna dahil olabilir.

Lakers’ın ve Philadelphia 76ers’ın elinde Spurs’e önerebileceği genç yıldızlarda bulunuyor. Wojnarowski’ye göre Kawhi uzun süreli bir anlaşma yapmak isterse Paul George’un yaptığı gibi bu yaz San Antonio Spurs’ten takas talebinde bulunabilir ve kendine yeni bir yol çizebilir.

Ancak bu durumu belirleyecek olan durum ise Kawhi ve Popovich’in yapacağı görüşme sonrası olacak. Kawhi, Popovich ile hem sağlık durumu hakkında hem de takımda ki geleceğini konuşacak. Kontrat’ta ise Kawhi için beş yıllık 219 milyon dolar değer biçilmiş.

Kawhi Leonard NBA’de bu sezon dokuz maç forma giyme şansı buldu ve 16.2 PTS, 4.7 TRB, 2.3 AST ortalamaları ile oynadı.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here