Fikret Orman, Ufuk Sarıca’ya Sitem Etti

735
Beşiktaş Sompo Japan
Fikret Orman, Ufuk Sarıca'ya Sitem Etti

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, beIN Sports’ta Güntekin Onay’ın sorularını yanıtladı. Beşiktaş Başkanı, programda basketbol takımının performansı ve koç Ufuk Sarıca ile alakalı gündem yaratacak açıklamalarda bulundu.

USA Team Fans
USA Team Fans
USA Team Fans

Fikret Orman konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada; “Ufuk Sarıca’nın 1 senelik daha sözleşmesi var sözleşmesi olduğuna göre devam edecek ama çok kötü bir sezon geçirdiler. Çünkü biz bu sezon pivot ve oyun kurucu mevkilerine yatırım yapmamız lazımdı 3’er oyuncu aldık ama pek başarılı olamadık.

Hocanın milli takıma konsantre olması sorun yarattı diye düşünüyorum. O konuda rahatsızlıklarım var.” ifadelerini kullandı.

Bu sezon transferler için büyük bir bütçe harcayan Beşiktaş Sompo Japan, Basketbol Şampiyonlar Ligi’nde Medi Bayreuth’a, Türkiye Kupası’nda Tofaş’a ve son olarak ligde play-off çeyrek finalinde Banvit’e elenmişti.

Geçtiğimiz sezon Basketbol Süper Ligi’nde final oynayarak tamamlayan, bu sezon ise adeta hayal kırıklığı yaratan Beşiktaş Sompo Japan’da, koç Ufuk Sarıca ile yolların ayrılacağı iddia ediliyor.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here