”Kariyerim Boyunca Her Maç Öncesi Ot İçtim”

597

NBA’in hırçın adamlarından bir tanesi olan Matt Barnes katıldığı bir podcastte maçlardan önce ot içtiğini ve bunu lise yıllarından bu yana yaptığını söyledi.

USA Team Fans
USA Team Fans

NBA’de en son Golden State Warriors forması giyen ve geçtiğimiz sezon aktif basketbol hayatını sonlandıran Matt Barnes katıldığı podcastte önemli itiraflarda bulundu. Lise yıllarından bu yana maçlardan önce ot kullandığını söyleyen Barnes, ”Lise zamanımda antrenmanlarım genelde saat 12:30 civarında olurdu ve 12’de eve gelirdim. Yarım saatlik o arada da yemeğimi yer, duşumu alır ve bir rulo sarıp antrenmana giderdim” dedi.

Barnes, lise zamanlarında yine bir maçtan önce ot içtiğini ve o maçta 60 sayı attığını söylerken, ”Arkadaşlarım ve ailem bunu biliyordu. O maç gerçekten çok ekstra bir performans sergilemiştim ama en ufak kötü performansımda da bunu hemen ot içmeme bağlarlardı” yorumunda bulundu.

Barnes, sporcular üzerindeki etkilere ve tedavilere nasıl yardımcı olabileceği konusunda bireylere destek sağlayan UCLA şirketinin bir parçası olduğunu da sözlerine ihmal etmeyi unutmadı.

15 yıllık NBA kariyerinde dokuz farklı takımın formasını giyen Matt Barnes, 2016-2017 sezonunda Golden State Warriors ile şampiyonluk yüzüğü elde etmişti. Kariyeri boyunca 929 maça çıkan tecrübeli oyuncu bu maçlarda 8.2 sayı, 4.6 ribaund ve 1.8 asist ortalamaları ile mücadele etti.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here