John Wall, DeMarcus Cousins İle Beraber Oynamak İstiyor

607

Wizards’ın oyun kurucusu John Wall, Kentucky’de beraber oynadığı Cousins ile tekrar aynı takımda oynamak istiyor.

Geçtiğimiz haftalarda NBA gündemine “Cousins Orlando’da Lakers ile olacak” haberleri yansımıştı. Fakat Lakers cephesi,Howard’ın oynayacağı ihtimalinden hala umutlu olduğunu açıkladı.Bunun sonucunda da Cousins için yol tekrar kapanmış oldu.

DeMarcus’u isteyen tek ekip tabii ki Lakers değil. En azından Lakers dışında bir takım onu istiyor; Washington Wizards. Disney’de boy gösterecek takımın guardı John Wall maçlarda oynamayacağını açıklasa da bu durum Cousins’ın Wizards’a katılmayacağı anlamına gelmiyor.

Katıldığı röportajda Wall Cousins için; ” Biliyorsun onunla üniversitedeyken beraber oynadım ve gerçekten iyi bir ikiliydik. DeMarcus ile her zaman iletişim halindeyim. İmkanım olsa hemen şimdi onunla imzalardım.” diyerek takımda görmek istediğini belirtti.

Cousins’ı istemek mantıklı fakat her imzalamak isteyen takımın aklında tek bir soru beliriyor; Cousins ne kadar sağlıklı? 15 Ağustos 2019’da ACL yırtığı ile sezonu kapadı ve hala onu parkede göremedik.

Bu konu üstüne sorulan soruya ise Wall;” DeMarcus sağlıklı.Kendisi ile konuştum ve sağlıklı. İyi döneceğine inanıyorum.” eklemesinde bulundu.

Bakalım 2020/2021 sezonunda Wall,Beal,Cousins’tan oluşabilecek Wizards’ı izleyebilecek miyiz? Umarız sağlıklı döner ve bize eski zamanlarından bir kaç resital gösterir.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz