JJ Redick Fake Hesap Açtığını İtiraf Etti

1697
JJ Redick Fake Hesap Açtığını İtiraf Etti
JJ Redick Fake Hesap Açtığını İtiraf Etti

Yeni sezon öncesi New Orleans Pelicans ile yıllık 13 milyon dolara anlaşarak Sixers ile yollarını ayrılan JJ Redick, takas döneminin başladığı gece hakkında flaş bir itirafta bulundu.

Tecrübeli şutör, 1 Temmuz akşamı transferde yaşanan çılgınlıkları takip etmek için Twitter’da fake hesap açtığını itiraf etti.

USA Team Fans
Sponsor - USA Team Fans

Olayın detaylarını bir podcastte anlatan Redick; “29 Haziran’da Spurs‘te çalışan Adam Glessner ile konuşuyordum. Bana, ‘Anlaşmaları nasıl takip edeceksin? Serbest oyuncuların nereye gideceğini nasıl öğreneceksin?’ diye sordu. Ben de o an sahte profil açmaya karar verdi.

Sadece spotify hesabım için kullandığım bir gmail hesabım vardı. Onu kullanarak twitterda bir hesap açtım. Profilimde fotoğrafımında yumurta vardı. Adrian Wojnarowski, Chris Haynes, Ramona Shelburne ve Shams Charania’yı takip ettim” dedi.

Sosyal medya ile arası pek iyi olmayan Redick, 2018 yılında Instagram, Facebook ve Twitter hesaplarını kapatarak, uygulamaları telefonundan silmişti.

Tecrübeli oyuncu sosyal medya hakkında; “Orası karanlık bir yer. Sağlıklı bir yer değil. Gerçek değil. İnsanların tripleriyle dolu bir yer. Korkunç.

İki oğlum ve eşimin yanında bile sürekli telefonuma bakıyordum. Bunu itiraf etmekten nefret ediyorum ama boş olduğunuz ve telefonunuzun yanınızda olduğu bir anda direkt olarak alıp bakıyorsunuz. Bir noktadan sonra içgüdüsel hale geliyor. Telefonunuzu bırakıp başka yere doğru hareketlenseniz dahi telefonunuzun nerede olduğu hep aklınızda oluyor. Artık bir uzantınız gibi oluyor yani telefon. Çok korkunç bir şey, çok.” ifadelerini kullanmıştı.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here