J.J. Barea Avrupa’da Oynayabilir

678

Dallas Mavericks’in ve NBA’in en tecrübeli isimlerinden olan J.J. Barea verdiği röportajda gelecek planları ve kariyeri hakkında konuştu. İlk olarak Dallas Mavericks’e playofflarda katkı veremediği için üzüntüsünü belirten Barea gelecek planları hakkında da açıklamalarda bulundu.

Barea, yaşının da getirdiği sorumluluklar ile artık geleceğini düşündüğünü belirtti. J.J Barea yaptığı açıklamada: “Yaşım biraz fazla olabilir fakat ben hala basketbol oynamak istiyorum ve hala oynayabileceğimi düşünüyorum. Nerede olacağını pek bilmiyorum fakat Dallas’ın beni koç ekibinde yer aldırmak istediklerini biliyorum. Basketbol için adresim farklı bir yer olabilir.”

“Şu an hala NBA’de oynamak istiyorum. NBA ve oluşturduğu çevreye çok alıştım bu yüzden diğer seçenekleri pek düşünmedim. İspanya ise aklımdaki ikinci yer. B planı olarak İspanya her zaman aklımda.” diyerek Avrupa’da İspanya takımlarının ilgisini şimdiden çekmiş durumda.

J.J. Barea, NBA’de geçirdiği 14 sezonda sadece üç yıl Minnesota Timberwolves forması giymiş geriye kalan yıllarda Dallas Mavericks formasını giymişti.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz