İddaa Tahminleri 18-19 Mart NBA ve Euroleague

Bugün ve yarın için Eurocup, Euroleague ve NBA maçları için tahminlerimi ve oynadığım kuponu sizinle paylaşıyorum. Çok fazla maç olmadığı için 2 gün boyunca oynanacak basketbol maçlarından iddaa tahminlerimi yapacağım maçları beraber yazayım dedim. Aşağıdaki 4 maç için 3’lü ve 4’lü sistem oynayadım. Tabi ki garantisi yok ama tavsiye ederim.

653 Gran Canaria – Karşıyaka | MS:1, Oran:1,3

Eurocup’da yarı finale çıkmak için 2 maçlı eleme sistemine karşı karşıya gelecek 2 ekibin güçleri aslında denk gibi ama birkaç sayı ile de olsa ilk maçı Gran Canaria’nın kazanacağını düşünüyorum.

655 Anadolu Efes – Nizhny Novgorod | MS:1, Oran:1,20

Euroleague Top 16 grubundaki ilk maçında rakibine yenilen Anadolu Efes bu kez maçı kazanacaktır. Zira, maçı kaybetmesi durumunda gruptan çıkmak için çok büyük bir darbe alır ve bu maçı kaybederse de muhtemelen gruptan çıkamaz. Maçın öneminin farkında olan oyuncuların bu maçı kazanacağını düşünüyorum.

İddaa Tahminleri NBA ve Euroleague
İddaa Tahminleri NBA ve Euroleague

656 Malaga – Cska Moskova | MS:2, Oran: 1,25

Fenerbahçe Ülker ve Olympiacos ile müthiş bir liderlik mücadelesi veren CSKA Moskova, deplasmanda Malaga’yı yener diye düşünüyorum. CSKA’nın bu maçı kaybetmesi Fenerbahçe’yi grup lideri olma konusunda çok rahatlatacaktır; onlar da bunun farkında ve grubu en azından ilkn2 sırada bitirmek istiyorlar. Bu maçta sürpriz olacağını sanmıyorum ve CSKA kazanır diyorum.

657 Panathinaikos – Real Madrid | MS:2, Oran: 1,40

Bu maçın çok kolay geçmeyeceğini düşünüyorum ama Real Madrid tempolu oyunuyla deplasmandan galibiyet ile dönecektir. Real Madrid bir an önce grup liderliğini garantilemek istiyor çünkü grubu 2. bitirsen çok büyük bir ihtimal ile Final Four’a kalmak için Fenerbahçe Ülker, CSKA Moskova ve Olympiacos üçlüsünden biri ile eşleşecek; ki eminim bu eşleşmeyi hiç istemiyordur.

Diğer iddaa tahminleri ve kuponum

654 Golden State Warriors – Atlanta Hawks | MS:1, Oran: 1,30

Son Periyot iddaa tahminleri basketbol
Son Periyot iddaa tahminleri basketbol

Bu sezon 2. kez karşılacak bu 2 takım NBA’de konferans liderleri olarak normal sezon yarışına devam ediyor ve olası bir NBA Final serisinde karşılaşmaları durumda en iyi galibiyuet derecesini elde edip saha avantajını almak istiyorlar. İlk maçı Atlanta kazanmıştı ama bu kez Golden State Warriors’ı kazanmaya yakın görüyorum. Sayı farklı riskine girmeden direkt 1 ile oynamayı daha uygun buluyorum.

Anadolu Efes-Nizhny Novgorod, Malaga-CSKA Moskova ve Panathinaikos-Real Madrid Euroleague maçları için yorumlarımı ve tahminlerimi yukarıda belirtmiştim; bu 3 maçı diğer kuponuma da yazdım.

Maçlar 19 Mart Perşembe akşamı tamamlanacak.