Gordon Hayward Sahalara Ne Zaman Dönecek?

1281

NBA’de sezon Cleveland Cavaliers-Boston Celtics maçı ve Gordon Hayward’ın korkunç sakatlığıyla açıldı. Yıldız oyuncu sahada kaldığı 5 dakika içinde 2 sayı, 1 ribaunt yapmıştı.

Hayward’ın sakatlık anında tüm oyuncular şok oldu ve takımların benchi büyük üzüntü yaşadı. Oyuncular, Hayward’ın sakatlanan ayağına bakamadı ve oradan uzaklaştı. Boston Celtics’te oyuncular ise benchte birbirlerine sarıldı ve üzüntülerini paylaştılar.

Boston Celtics’in yeni transferlerinden Gordon Hayward’ın müsabakanın henüz ilk periyodun da geçirdiği korkunç ayak bileği sakatlığı sebebiyle kimse kutlama yapacak halde değildi. Maç bitiminde oyuncular, basına yaptıkları açıklamalarda Hayward’a geçmiş olsun dileklerini iletti.

Cleveland’da maçtan sonra medyaya konuşan Boston Celtics Koçu Brad Stevens, oyuncunun bileğinin çıktığını ve kaval kemiğinde bir kırık olduğunu açıkladı. Yıldız oyuncunun Tibia kemiğinin ayak bileği ucunda  hafif kırık var. Bağlar ve doku umarım çok zedelenmemiş.

Gordon Hayward bugün ameliyat olacak ve Mart ya da Nisan ayında hafif idmanlara başlayabilecek. En erken Mayıs ayında sahalara geri dönmesi bekleniyor.

Gordon Hayward Sahalara Ne Zaman Dönecek ?

 

 

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here