Chicago Bulls’ta Büyük Kavga !

309
Chicago Bulls'ta Büyük Kavga !

NBA takımlarından Chicago Bulls’ta yeni sezon öncesi büyük bir skandal meydana geldi. Takımın iki uzunu Bobby Portis ve Nikola Mirotic antrenmandan sonra birbirine girdi.

İkili önce sözlü olarak atıştı, ardından hırsını alamayan Bobby Portis, takım arkadaşı Nikola Mirotic’e saldırdı. Arkadaşlarının hemen araya girmesine rağmen Bobby Portis, Mirotic’i hastanelik etti. Hastaneye kaldırılan İspanyol oyuncunun yüzündeki kemiklerde, üst çenesinde kırıklar olduğu ve kafa travması nedeniyle sahalardan yaklaşık 4-6 hafta uzak kalacağı açıklandı.

USA Team Fans
Sponsor - USA Team Fans

Öte yandan Chicago Bulls yönetimi Bobby Portis’e yaptığı bu hareketten sonra sekiz maç ceza verdiğini duyurdu. Portis cezası sırasında takımla antrenmanlara çıkabilecek. Ayrıca Bulls’un Portis’in kontratını fesh etme hakkı bulunuyor. NBA yönetimi ise Portis’e henüz konu ile alakalı ceza ve yaptırım uygulamadı.

22 yaşındaki Bobby Portis iki senedir, 26 yaşındaki Mirotic ise üç senedir Chicago Bulls forması giymekte. İkili 2015 yılından beri takım arkadaşı.

 

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here