NBA’de İlk Hafta Maçları Ücretsiz Yayınlanacak

468
NBA'de İlk Hafta Maçları Ücretsiz Yayınlanacak

NBA’de 2017-2018 sezonu bu gece oynanacak 2 dev maçla başlıyor. NBA’de yeni sezonun ilk maçında bu gece Cleveland Cavaliers-Boston Celtics ve Golden State Warriors-Houston Rockets karşılaşacak.

Herkes tarafından merak edilen soru ise maçları nerde veya ücretsiz nasıl izleyebilirim ? NBA maçları ülkemizde şu anda resmi olarak sadece şifreli platformda olan S Sport kanalında yayınlamakta. Geçen sezon NBA maçlarının bir kısmını ücretsiz olarak yayınlayan TV 8,5 kanalından ise henüz konu ile ilgili olarak bir açıklama yapılmadı. Şifresiz yayıncı kuruluş hala belli değil.

USA Team Fans
Sponsor - USA Team Fans

NBA maçlarını dijital platformda canlı ekranlara getiren “NBA League Pass”  platformu, her sezonun başında olduğu gibi bu sezonda da maçların 17-24 Ekim tarihleri arasında ücretsiz yayınlayacağını duyurdu.

NBA maçlarının tamamını canlı ekranlara getiren platform, dünyada milyonlarca basketbol sever tarafından takip ediliyor. 24 Ekimden itibaren maçları bu platformdan takip etmek isteyen izleyiciler ise, ancak ücretli üyelik sistemiyle maçları izlemeye devam edebilecek.

 

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here