Göksenin Köksal, Galatasaray’da Kaldı

48
Göksenin Köksal, Galatasaray'da Kaldı

Yeni sezonda daha iyi bir takım kurmak için transfer çalışmalarını tam gaz sürdüren Galatasaray Doğa Sigorta, milli oyuncusu Göksenin Köksal ile sözleşmesini 2 yıl daha uzattı.

Galatasaray Doğa Sigorta, resmi twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklama ile bu haberi duyurdu. Açıklama ise şöyle;

USA Team Fans
Sponsor - USA Team Fans

”Kaptanla iki sezon daha! Göksenin Köksal’ın kulübümüzle olan sözleşmesi iki yıl uzatıldı.”

28 yaşındaki tecrübeli oyuncu Göksenin Köksal ise transfer haberinin ardından resmi twitter hesabından açıklamalarda bulundu. İşte o açıklamalar;

” Kulübüm Galatasaray ile 2 yıl daha sözleşme yenilemenin mutluluğunu yaşıyorum. Saha içi ve saha dışında Galatasaray kaptanına yakışır şekilde davranıp kulübümüzü en asaletli şekilde temsil edeceğimden kimsenin şüphesi olmasın..”

” Sarıyla kırmızıyla, Metin Oktay’ın ruhuyla ve büyük Galatasaray taraftarının gücüyle sahada son topa kadar mücadele edecek olmaktan dolayı sabırsızlandığımın ve gururlandığımın bilinmesini isterim… Saygılarımla… Göksenin Köksal ”

Galatasaray altyapısından yetişen Göksenin Köksal, sarı-kırmızılı forma ile ilk kez 2009-2010 yılında A takımda oynama şansı buldu. Ardından sarı-kırmızı forma ile 2013 yılında lig şampiyonluğu, 2016 yılında ise EuroCup şampiyonluğu yaşadı.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here