Kawhi Leonard ve Paul George’dan Gündem Yaratacak Açıklamalar

1317
Kawhi Leonard ve Paul George'dan Gündem Yaratacak Açıklamalar
Kawhi Leonard ve Paul George'dan Gündem Yaratacak Açıklamalar

Los Angeles Clippers’ın yeni yıldızları Kawhi Leonard ve Paul George, yeni sezon öncesi gündem yaratacak önemli açıklamalarda bulundu.

Yeni transferlerden yıldız isim Paul George; “Clippers taraftarı, Kobe Bryant hayranıydım. Burada olduğum için çok mutluyum. Şampiyonluk için elimizden geleni yapacağız. Bana göre favori kesinlikle biziz.

USA Team Fans
Sponsor - USA Team Fans

Kawhi ile birlikte oynamak kaderimizde varmış. Indiana’dayken draftlarda bizim takıma gelmişti ancak sonra Spurs’e takaslanmıştı” ifadelerini kullandı.

Kawhi Leonard ise; ” Son yıllarda Clippers, Lakers’a göre daha iyi. Raptors veya Lakers ile anlaşmaya çok yakındım. Fakat Paul George ile birlikte oynama fırsatı gelince tereddüt etmeden kabul ettim.

Hâlâ hayal gibi geliyor. Takımımda Paul’un olması, evime dönüp oynayacak olmam… Harika bir deneyim. İlk defa onun seviyesinde bir elit oyuncu ile birlikte oynayacağım. Benimle aynı yaşta, benimle aynı yetenek seviyesinde. Bu mükemmel bir durum.

Birlikte oynayacak olmaktan ötürü heyecan duyuyorum. Formayı sırtıma geçirip sahaya çıkmak, sahada konuşmak için bile sabırsızlanıyorum. ” şeklinde konuştu.

Los Angeles Clippers’ın Kawhi Leonard ve Paul George önderliğinde yeni sezonda neler yapacağı şimdiden merak konusu…

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here