Lakers, Anthony Davis için Ingram ve Ball’dan Vazgeçebilir!

1493

Sezona istediği gibi bir başlangıç yapamadıktan sonra toparlanan ve üst üste galibiyetler alan Los Angeles Lakers büyük oynamaya devam edecek gibi görünüyor.

USA Team Fans
USA Team Fans
USA Team Fans

LeBron James önderliğinde ilerleyen Lakers’da taşlar yavaş yavaş yerine oturmaya başladı. Takımın birbirine alışma süreci gözle görülür bir biçimde her maç sonrası artarken, takım Batı Konferası’nda iddialı hale geldi. LeBron James’in yanına bir tane daha süper yıldız eklemek isteyen Los Angeles Lakers yönetiminin yeni hedefi ise Anthony Davis.

Lakers bu anlaşma için direkt bir ticaret yöntemine gidecek kadar ekonomik bir özgürlüğe sahip olmasa da takas yoluyla bu transferi gerçekleştirmeye çalışacak gibi görünüyor.

Olası bir transferde kullanılacak isimler ise Lonzo Ball, Brandon Ingram ve Kentavious Caldwell-Pope. Özellikle Golden State Warriors’un DeMarcus Cousins hamlesine karşılık takımına süper yıldız bir uzun katarak kadrodaki derinliği tamamen sağlamak isteyen Lakers’ın, 15 Aralık tarihinden sonra New Orleans Pelicans’ın kapısını ciddi olarak çalması beklenirken, Anthony Davis’in de bu görüşme için istekli olduğu ve daha iyi bir takıma gitmek istediği belirtildi.

Takasta adı geçen isimlerin bu sezon ortaya koydukları performanslar işe şu şekilde;

Lonzo Ball: 8.0 Sayı, 5.4 Ribaund, 4.4 Asist

Brandon Ingram: 15.7 Sayı, 4.2 Ribaund, 2.3 Asist

Kentavious Caldwell-Pope: 7.9 Sayı, 2.3 Ribaund, 0.6 Asist

 

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here