Galatasaray Yeni Transferlerini Basına Tanıttı

203
Galatasaray Odeabank Lansman

Galatasaray Odeabank’ın resmi olarak, takım lansmanı gerçekleştirildi. Lansmana, Yönetim Kurulu Üyesi Can Topsakal ve Başantrenör Erman Kunter ve yeni transferler katıldı.

Koç Erman Kunter; ” Bu sezon yeni bir yapılanmaya gidiyoruz. Takım olarak bir müddet zamana ihtiyacımız var.  İtalya’da uzun bir kamp yaptık. Yarın Fransa’ya giderek orada da 4 maç yapacağız. Takımın çalışma temposundan çok memnunuz. Şu anda tam durumu göremedik ama Fransa’da göreceğiz. Takımımızın çalışma temposundan teknik kadro olarak çok memnunuz.

Genç oyuncu araştırmamız var. Yalnızca idmanda oynatmanın genç oyuncuya faydası olmaz. Bu yönde takviye yapmak için çalışmalarımız sürüyor. Semih Erden şu an için gündemimizde değil. Uzun pozisyonunda şu an için bir sıkıntı görmüyoruz.  Ege Arar‘dan iyi bir randıman aldık.  TJ Cline çok yönlü bir oyuncu, Avrupa’da 4 numara oynayacak. Üniversite kariyerine baktığımızda birçok konuda yetenekli bir oyuncu. 4 ve 5 numaralı pozisyonlarda düşünüyoruz. Rakeem Christmas basketbol felsefemizde çok önemli işler yapabilecek bir oyuncu. Ribaund ve top kesme konusunda çok yetenekli. Rakeem ilk kez Avrupa’da oynayacak, onunla daha fazla ilgileneceğiz.

Ana hedefimiz çok atletik, rakibe baskı yapan bir takım kurmaktı. Genellikle bu profilde oyuncu tercihi yaptık.” açıklamasında bulundu.

Can Topsakal; “Burada huzurlarınızda Erman Kunter’e bir kez daha “hoş geldin” demek istiyorum. Kombinelere çok iyi bir talep var. Forma kol sponsorluğu için 2 firma ile görüşüyoruz. Büyük ihtimalle biri olacak.  Biz bu takımı Eurocup ve ligde final oynamak için kurduk. ” ifadelerini kullandı.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here