Fenerbahçe Doğuş, Medya Günü Düzenledi

412
Fenerbahçe Doğuş, Medya Günü Düzenledi

THY EuroLeague ve Türkiye Ligi şampiyonu Fenerbahçe Doğuş, 2017-2018 sezonu öncesi medya gününde basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda organize edilen Medya Günü, teknik heyet ve oyuncuların yer aldığı toplu fotoğraf çekimleriyle başladı. Ardından basın mensuplarıyla bir araya gelen Başantrenör Zeljko Obradovic ve oyuncular, soruları yanıtladılar.

Fenerbahçe Doğuş Medya Günü Düzenledi

Zeljko Obradovic; “Zadar Turnuvası’na geldi eksik 6 oyuncumuz ve tek antrenmanla oynamaya başladık. 6 günde 6 maç yaptık. Çok zorlu bir programdı ama takım reaksiyonu çok güzeldi. Bu maçlar esnasında birçok dakikayı çok iyi oynadık. Farklı anlar da oldu ve neleri düzeltmemiz gerektiğini gördük. Ekpe Udoh ve Bogdan Bogdanovic’e yapmış oldukları tüm katkılar için teşekkür ederim. Onlara NBA’de başarılar dilerim.

Oyuncuların tavır ve davranışları gerçekten çok güzel. Yeni katılanlar da var. Bir bütün olarak en güzel şekilde çalışmaya başladık. Yeni oyuncular ve kadromuz var. Yönetim Kurulumuz ve Başkanımızın da desteğiyle çok iyi durumdayız. Onlara çok teşekkür ediyorum. Oyunculara sorabilirsiniz neden Fenerbahçe’yi tercih ettiklerini. Onlarla konuşmanız daha sağlıklı olur. Bizim planımız ve programımız hazır. Bu sene çok zorlu bir süreç olacak, Euroleague zaten zor. 1 sene öncenin Avrupa Şampiyonuna karşı tüm takımlar farklı bir motivasyonla oynayacağı için işimiz daha da zor olacak. Bunu zaten hazırlık turnuvalarında gördük.

Oyuncularım akıllı insanlar. Kadromuzun ve kalitemizin farkındalar. İyi basketbol için neler yapmamız gerektiğini biliyorlar. Final Four nerede oynanırsa oynansın her zaman bizim hedefimizde olacak. Bu takım herkesle mücadele edecek şekilde hazırlandı. Gittiğimiz her yerde savaşacağız. Tüm taraftarlara da teşekkür ediyorum destekleri için” ifadelerini kullandı.

 

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here