Fenerbahçe Beko’ya Geçmiş Olsun Mesajları…

273
Fenerbahçe Beko’ya Geçmiş Olsun Mesajları…

Dünyada ve ülkemizde etkisini tüm hızıyla sürdürmeye devam eden Corona virüs salgını, Türkiye’deki spor müsabakalarının geç bir süre zarfında ertelenmesinin ardından BSL’de de belirtileri görüldü. BSL ve Euroleague takımı olan Fenerbahçe Beko, bugün öğlen resmi twitter hesabından yaptığı açıklamada Erkek Basketbol A Takımı oyuncuları ve idari kadro çalışanlarında Corona virüs belirtilerine rastlanıldığını belirtmiştir. Fenerbahçe Beko’nun resmi twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklama ise şu şekilde;

”Erkek Basketbol A Takımımızda yapılan rutin kontroller sonrasında A Takımımızdan bazı oyuncularımız ile idari kadro çalışanlarımızda yeni tip Corona virüs belirtilerine rastlanmıştır. Belirtilerin tespit edilmesiyle birlikte sağlık heyetimiz duruma ivedilikle müdahale etmiş, takımımız detaylı tarama testleri için hastaneye yönlendirilmiştir. Hastane taramaları sonrasında detaylı bilgilendirme kamuoyuna duyurulacaktır.”

Fenerbahçe Beko’da bu üzücü olayın yaşanmasından ardından sosyal medya’da geçmiş olsun mesajları ard arda gelmeye başladı. Fenerbahçe Beko’ya gelen destek ve geçmiş olsun mesajları kısaca şöyle;

Trabzonspor Kulübü‘nün resmi twitter hesabın üzerinden yaptığı açıklama; ”Sevgili Fenerbahçe Ailesi, oyuncularınızın ve idari kadrodaki arkadaşlarınızın yaşadığı kritik süreci sağlıklı bir şekilde atlatmalarını diliyor, en yakın zamanda iyi haberlerini beklediğimizi belirterek, geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.” şeklinde açıklama yaptı.

Anadolu Efes Spor Kulübü‘nün resmi twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklama; “Anadolu Efes Spor Kulübü olarak Fenerbahçe Beko’nun bazı oyuncularında ve idari kadro çalışanlarında Covid-19 belirtilerine rastlandığını üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. En büyük dileğimiz, dostlarımızın testlerinin negatif çıkması ve en kısa sürede sağlıklarına kavuşmalarıdır. Kendileriyle ilgili güzel haberleri kısa süre içerisinde öğreneceğimize inanıyoruz.”

Teksüt Bandırma Spor Kulübü‘nün resmi twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklama; ”Fenerbahçe Beko Ailesine, yaşadıkları kritik süreci sağlıklı bir şekilde atlatmalarını diliyor, en yakın zamanda iyi haberlerini beklediğimizi belirterek geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.”

Galatasaray Spor Kulübü‘nün resmi twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklama; “Fenerbahçe Erkek Basketbol A Takımı oyuncularının ve idari personelinin detaylı tarama sonuçlarının iyi haberler getirmesini, en kısa sürede sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyor, geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.”

Beşiktaş Spor Kulübü‘nün resmi twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklama; “Basketbol takımınızdaki bazı oyuncularınız ve idari kadronuzda Covid–19 belirtilerine rastlandığını üzüntüyle öğrendik. Bu süreci sağlıklı bir şekilde atlatacağınıza yürekten inanıyor, geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.”

Türkiye Basketbol Federasyonu‘nun konu ile ilgili açıklaması; ”ING Basketbol Süper Ligi ekiplerinden Fenerbahçe Beko’nun gerçekleştirmiş olduğu rutin sağlık kontrolleri sırasında bazı oyuncuları ile birlikte idari kadro çalışanlarında yeni tip koronavirüs belirtilerine rastlanıldığını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Federasyon olarak süreci tüm kulüplerimizle yakından takip ediyor, Fenerbahçe Beko takımının sporcu ve kulüp çalışanlarına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz”

Pınar Karşıyaka‘nın resmi twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklama; ”Fenerbahçe Beko oyuncuları ve idari ekibine yapılan COVID-19 testlerinin negatif sonuçlanmasını temenni ediyor, kendilerine en içten geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Bu süreci sağlıklı bir şekilde atlatacağımıza yürekten inanıyoruz.”

Ufuk Sarıca‘nın twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklama; ”Fenerbahçe Basketbol takımındaki dostlarımıza, sporcu kardeşlerimize ve idari bölümde çalışan arkadaşlarımıza geçmiş olsun.. Umarım detaylı tarama sonuçları iyi çıkar ve tatsız dönem kısa sürede atlatılır.”

Darüşşafaka Basketbol Kulübü‘nün resmi twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklama; ”Yaşadığımız bu kritik süreçte sizlerden gelecek olumlu haberleri bekliyor, Covid-19’a karşı verilen bu savaşı beraber atlatacağımıza ve sahadaki rekabetimize en kısa zamanda geri döneceğimize inanıyoruz.”

Frutti Extra Bursaspor‘un resmi twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklama; ”Frutti Extra Bursaspor olarak Fenerbahçe Beko’nun bazı oyuncularında ve idari ekibinde Covid-19 belirtilerine rastlandığını üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Testlerin negatif çıkmasını ve güzel haberler gelmesini umut ediyoruz. Geçmiş olsun Fenerbahçe Beko.”

Gaziantep Basketbol Spor Kulübü‘nün resmi twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklama; ”Yaşadığınız bu kritik süreci sağlıklı bir şekilde atlatmanızı diliyor, en yakın zamanda iyi haberlerinizi beklediğimizi belirterek, geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.”

OGM Ormanspor‘un resmi twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklama; ”Fenerbahçe Erkek Basketbol A takımı oyuncularının ve idari personelinin detaylı tarama sonuçlarının iyi haberler getirmesini, en kısa sürede sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyor, geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.”

Meksa Yatırım Afyon Belediyespor‘un resmi twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklama; ” Meksa Yatırım Afyon Belediyespor olarak Fenerbahçe Beko’da bazı oyuncular ve idari çalışanlarda Koronavirüs belirtilerine rastlanıldığı haberi üzüntüyle duymuş bulunuyoruz. Güzel haberlerinizi almak üzere sabırsızlıkla bekliyoruz.”

Demirören Haber Ajansı aracılığıyla basketbol kamuoyuna seslenen Ergin Ataman ise endişelendiğini dile getirdi ve ” Ümit ediyorum ki, koronavirüs testi pozitif çıkmaz. Ama Fenerbahçelilerin son derece güçlü oyuncular ve teknik ile idari kadro olduğunu düşünmekteyim. Pozitif durumunda da en kısa sürede bunu atlatacaklarına eminim. Daha final oynayacağız onlarla inşallah EuroLeague’de ve Türkiye’de. Bir an önce sağlıklarına kavuşmalarını bekliyorum” şeklinde açıklamada bulundu.

Fenerbahçe Beko’nun eski basketbolcusu Barış Hersek ise Twitter üzerinden ”Fenerbahçe Beko’da #Corona şüphesi ile hastaneye kaldırılan sporcu arkadaşlarıma ve idari kadroya acil şifalar diliyorum. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yaşanılan bu süreçten en kısa zamanda kurtulmak umuduyla #EvdeKal” paylaşımında bulundu.

Basketbol takımlarından gelen geçmiş olsun ve destek mesajlarını, futbol takımları da yalnız bırakmadı ve onlarda açıklamalarda bulundu.

İstanbul Başakşehir Spor Kulübü‘nün resmi twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklama; ”Geçmiş olsun Fenerbahçe. Oyuncularınızın ve personelinizin en kısa sürede sağlıklarına kavuşmasını, tarama sonuçlarının da iyi sonuçlanmasını temenni ediyoruz.”

Demir Grup Sivasspor‘un resmi twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklama; Geçmiş olsun Fenerbahçe. Dualarımız ve desteğimiz sizlerle. Bu günleri hep birlikte aşacağız.”

Aytemiz Alanyaspor’un resmi twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklama; ”Covid-19 belirtileri görülen Fenerbahçe Beko Basketbol Takımı’ın sporcularına ve idari çalışanlarına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, acil şifalar diliyoruz.”

Göztepe Spor Kulübü‘nün resmi twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklama; ” Geçmiş olsun Fenerbahçe. Erkek Basketbol A Takım oyuncularınıza ve idari kadro çalışanlarınıza geçmiş olsun diyor, bir an önce iyi haberlerinizi bekliyoruz.”

Denizli Spor Kulübü‘nün resmi twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklama; ”Fenerbahçe Erkek Basketbol A Takımı oyuncularının ve idari personelinin detaylı tarama sonuçlarının iyi haberler getirmesini, en kısa sürede sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyor, geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.”

Gençlerbirliği Spor Kulübü‘nün resmi twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklama; ” Fenerbahçe basketbol takımındaki bazı sporcu ve idari kadro çalışanlarında COVİD-19 belirtilerine rastlandığını üzüntüyle öğrendik. Geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor ve bu süreci en iyi şekilde atlatıp sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyoruz.”

MKE Ankaragücü‘nün resmi twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklama; ”Koronavirüs belirtisi nedeniyle hastaneye kaldırılan Fenerbahçe Erkek Basketbol takımı ve idari personeline geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, bir an önce iyi haberlerle dönmelerini umut ediyoruz.”

Yeni Malatyaspor Kulübü‘nün resmi twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklama; ”Fenerbahçe Erkek Basketbol A Takımı oyuncularının ve idari personelinin kısa sürede sağlıklarına kavuşmasını, tarama sonuçlarının iyi sonuçlanmasını temenni ediyoruz.”

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz