Euroleague Top 16 Grupları için Tüm İhtimaller

231
Euroleague Top 16 için Tüm İhtimaller
Euroleague Top 16 için Tüm İhtimaller

2015-2016 Euroleague normal sezonunu 17-18 Aralık 2015 tarihlerinde oynanacak maçlar ile tamamlanacak. Bu maçlar ile beraber oluşan puan durumunu ve son hafta öncesinde Euroleague Top 16 için tüm ihtimalleri tek tek inceledik. Hangi sonuçlara göre hangi takımların gruplardan çıkacağını ve hangi takımların hangi Euroleague Top 16 gruplarında yer alacağını ve temsilcilerimizden Fenerbahçe’nin, Anadolu Efes’in ve Darüşşafaka Doğuş’un Top 16 grubundaki muhtemel rakiplerini aşağıda görebilirsiniz.

USA Team Fans
USA Team Fans
USA Team Fans

Daha önce “Fenerbahçe’nin Euroleague Grubundaki Tüm İhtimaller” ve “Anadolu Efes’in Grubundaki Bütün İhtimaller” başlığında

C Grubu’ndaki Sıralamalar

euroleague-C-grubu-puan-durumuŞimdi C Grubu’ndaki tabloya da bakalım. C Grubu’nda 4 takım da Top 16’ya kalmayı garantiledi. Sıralamalar ise son maçlardan sonra belirlenecek.

Mavi renkli takımlar Fenerbahçe’nin rakibi olacak.

Lokomotiv Kuban ve Barcelona Lassa takımları grubu ilk 2 sırada bitirmeyi garantiledi. Bu 2 takım grup liderliği için mücadele edecek. Barcelona’nın grup lideri olması için en az 4 farklı bir galibiyet alması gerekiyor. Barcelona, 4 ya da daha farklı bir galibiyet elde ederse grubu lider bitirip Fenerbahçe’nin Top 16 Grubu’ndaki rakiplerinden biri olacak.

Zalgiris Kaunas ve Panathinaikos ise grup 3.’lüğü için mücadele edecek. Bu maçı kazanan takımda yine Fenerbahçe’nin grubunda yer alacak.

Euroleague Top 16 Grupları için Tüm İhtimaller
Euroleague Top 16 Grupları için Tüm İhtimaller

D Grubu

Darüşşafaka Doğuş Gruptan Nasıl Çıkar?

Darüşşafaka Doğus Gruptan Nasıl Çıkar
Darüşşafaka Doğus Gruptan Nasıl Çıkar

D Grubu’ndaki temsilcimiz Darüşşafaka Doğuş, son hafta maçına 4. sıradaki yerini korumak için çıkacak. 3. sıraya yükselme şansı bulunmayan Darüşşafaka, evinde oynayacağı Maccabi maçını 10 sayı fark ile bile kaybetse gruptan çıkacak. 11 sayılık bir mağlubiyet ise Darüşşafaka’nın gruptan çıkmamasına sebep olacak.

Brose Basket, bu grubu 3. bitirmeyi garantiledi.

Mavi renkli takımlar sıralamaları değişmezse Fenerbahçe’nin Top 16 gruplarındaki rakiplerinden olacak.

Unicaja Malaga-CSKA Moskova maçının galibi grubu lider bitirecek ve Fenerbahçe’nin Top 16 gruplarındaki rakiplerinden biri olacak.

Euroleague'deki Tüm İhtimaller
Euroleague’deki Tüm İhtimaller

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here