Anadolu Efes’in Grubundaki Bütün İhtimaller

190
Euroleague'de Anadolu Efes'in Grubundaki Bütün İhtimaller
Euroleague'de Anadolu Efes'in Grubundaki Bütün İhtimaller

Temsilcimiz Anadolu Efes’in yer aldığı Euroelague B Grubunun normal sezon maçları 17 ve 18 Aralık 2015 tarihlerinde oynanacak. Bir önceki konuda Fenerbahçe’nin Euroleague Grubundaki Tüm İhtimaller başlığı ile A Grubu’nu incelemiştik. Euroleague Top 16 için Tüm İhtimalleri incelemeye devam ediyoruz. Şimdi Anadolu Efes’in Grubundaki Bütün İhtimalleri inceleyeceğiz.

Euroleague B Grubu’ndaki Bütün İhtimaller

USA Team Fans
USA Team Fans
USA Team Fans

anadolu-efes-in-grubu

Olympiacos, bu grupta liderliği garantiledi. Anadolu Efes, Laboral Kutxa ve Cedevita Zagreb de Top 16 gruplarına kalmayı garantiledi fakat sıralamalar son hafta maçlarından sonra belli olacak.

Şimdi Anadolu Efes için olabilecek 4 ihtimali ve hangi şartlarda Fenerbahçe ile aynı grupta olacağını inceleyeceğiz.

Fenerbahçe, Top 16’da E Grubu’nda yani mavi grupta olacak.

Anadolu Efes, eğer grupta 2. olursa Fenerbahçe ile, 3. olursa Olympiacos ile aynı grupta yer alacak.

Temsilcimiz Anadolu Efes, Olympiakos deplasmanındaki maçı kazanamazsa grubu 3. bitirecek. Çünkü Olympiacos’un kazandığı bir durumda ikili ve üçlü averaja göre Laboral Kutxa-Cedevita Zagreb maçını kazanan takım grubu 2. bitiriyor.

Anadolu Efes’in grupta 4. olma ihtimali bulunmuyor. Çünkü Laboral Kutxa-Cedevita Zagrep maçında eğer İspanyol temsilcisi Laboral kazanırsa Anadolu Efes’in Cedevita’ya karşı puan üstünlüğü oluyor. Eğer bu maçı Cedevita Zagrep kazanırsa o zaman da üçlü averaja bakılıyor ve üçlü averajda puan üstünlüğü ile Cedevita Zagreb üst sırayı alıyor. Üçlü averaj durumunda Laboral Kutxa, en kötü takım konumunda. O yüzden Anadolu Efes’in 4. olma ihtimali bulunmuyor.

Anadolu Efes'in Grubundaki Bütün İhtimaller
Anadolu Efes’in Grubundaki Bütün İhtimaller

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here