Euroleague Puan Durumu 12. Hafta Top 16

1169
euroleague puan durumu 2015
euroleague puan durumu 2015

Güncelleme : 28 Mart 2015 | Bu gece oynanan maçların tamamlanmasıyla Top 16 gruplarında 12 hafta sonunda Euroleague puan durumu oluştu. Temsilcilerimizden Anadolu Efes, F.Bahçe Ülker ve Galatasaray Liv Hos.’ın yerlerine ve 12. haftada oluşan, Euroleague F Grubu ve Euroleague F Grubu puan durumlarına bakalım. Önümüzdeki haftalarda oynanacak maçların programı ve takımlarımızın sıralamadaki durumları için senaryolar şu şekilde.

Euroleague E Grubu ve F Grubu Puan Durumu

USA Team Fans
USA Team Fans
USA Team Fans

euroleague puan durumu 2015
euroleague puan durumu 2015

İlk  4 sıranın gruptan çıkacağı Top 16 turunda son 3 haftaya girilirken Fenerbahçe Ülker, CSKA Moskova, Real Madrid ve Barcelona gruplardan çıkmayı garantiledi. Diğer 4 takım ise henüz belli değil.

Euroleague playoff eşlemelerinin formatını daha önce açıklamıştık, detayını okuyabilirsiniz. Orada da belirttiğimiz gruplardaki sıralamalar, özellikle de ilk 2 sırada yer alabilemek saha avantajını almak adına çok önemli.

Euroleague Maç Sonuçları 12. Hafta

Bu hafta oynana maçlarda Fenerbahçe Ülker yine kazanırken. Anadolu Efes ve GS Liv Hospital mağlup oldular. Fenerbahçe Ülker grup liderliği bırakmıyor; Anadolu Efes’te ise hedef ilk 4 sırada yer alıp gruptan çıkmak.

Euroleague Fikstürü

Önce kalan maçları görelim ve daha sonra bu 2 temsilcimizin durumlarını değerlendirelim. Maalesef G.Saray Liv Hospital’ın gruptan çıkma şansı kalmadı. Temsilcilerimizin durumlarını
F.Bahçe Ülker, CSKA ve Olympiacos Arasındaki Averaj ve Sıralama ve

Anadolu Efes Euroleague Top 16 Grubundan Nasıl Çıkar konularında detaylı olarak incelemiştik. Euroleague son 16 gruplarında averajları detaylı olarak inceledik.

Fenerbahçe Ülker’in ve Anadolu Efes’in kalan maçlarını aşağıda görebilirsiniz. Bu hafta (13. hafta) Fenerbahçe Ülker, Laboral Kutxa’yı yenerse ve Anadolu Efes de Armani Milano’yu yenerse Anadolu Efes son hafta öncesinde gruptan çıkmayı garantileyecek. Eğer Fenerbahçe Ülker yenilirse Anadolu Efes’in gruptan çıkması için Ülker Arena’da Fenerbahçe’yi yenmesi gerekecek çok büyük ihtimalle.

Euroleague Top 16 Kalan Maçlar
Euroleague Top 16 Kalan Maçlar

 

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here