Dennis Rodman Hırsızlık Yaparken Yakalandı!

939
Dennis Rodman Hırsızlık Yaparken Yakalandı!

2000 yılında basketbola veda eden ve Detroit Pistons, Los Angeles Lakers, San Antonio Spurs, Dallas Mavericks ve Chicago Bulls formaları giymiş Dennis Rodman geçtiğimiz günlerde yoga malzemesi satan bir dükkanda hırsızlık yaparken yakalandı.

USA Team Fans
USA Team Fans
USA Team Fans

NBA’de on dört sezon boyunca forma giyen, Chicago Bulls formasıyla çok önemli başarılara imza atan ve şampiyonluklar kazanan efsane isim Dennis Rodman skandallarına bir yenisini daha ekledi. Sosyal medyadaki sivri diliyle her gün haber olmayı başaran Rodman bu sefer çıtayı daha yukarıya koydu ve  geçtiğimiz salı günü Newport sahilinde bulunan yoga mağazasında hırsızlık yaparken kameralara yakalandı.

Kameraya yansıyan görüntülerde Rodman’la birlikte bir erkek ve iki kadının mağazaya girdiği görülüyor. Mağazaya girdikten sonra Rodman’ın görevli kadınla konuştuğu ve dikkatini dağıttığı, bu sırada diğer kadınların kıyafetleri çantalarına koyduğu görülüyor. Bu olaydan sadece birkaç dakika sonra ise Rodman’ın erkek arkadaşının 2500 dolar değerinde kristal  sanat eserini alışveriş arabalarına koyarken yere düşürüp kırdığı da kayda alınan görüntüler arasında.

Mağaza sahibi bu görüntülerden sonra doğal olarak Dennis Rodman ve arkadaşlarından şikayetçi oldu. Rodman’ın soyguncu kişilerle hırsızlık yapmaya çalıştığını ve bu nedenle de mağazalarından yaklaşık 3000 dolar değerinde eşyaların zarar gördüğünü ve çalındığını belirtti. Mağazanın ortak sahiplerinden birisi olan Eva Vedult, ‘’Ünlü olmak, mağazamıza girip istedikleri şekilde davranacakları, mağazamızda bulunan kişileri rahatsız edecekleri veya mağazamızdan izinsiz bir şeyler alabilecekleri anlamına gelmiyor’’ dedi.

Bu olaylar karşısında açıklama yapan eski NBA yıldızı Rodman ise, ‘’Olayda büyük bir yanlış anlaşılma ve kaos var. Personelin ricasıyla birlikte değerli kristal sanat eserini araca taşımaya çalıştık, bunun karşılığında da bize hediye vereceğini söyledi. Ona yardım edip iyilik yapmak istedim ama şu an hırsızlık iddiasıyla suçlanıyorum’’ şeklinde konuştu.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here