Cleveland Cavaliers Cedi Osman’ı Takaslayabilir

841
Cleveland Cavaliers

EuroBasket 2017 performansıyla dikkatleri üzerine çeken ve yeni sezonda NBA takımlarından Cleveland Cavaliers’a giden Cedi Osman’ın takas olabileceği konuşuluyor.

USA Team Fans
USA Team Fans
USA Team Fans

Amerikan basını kaynaklı haberlere göre, Dwyane Wade’in de takıma gelmesiyle süre alması oldukça zorlaşan milli oyuncumuzun, Cavs yönetimi tarafından takas edilebileceği düşünülüyor. Gösterdiği performans ile diğer NBA takımlarının dikkatini çeken Cedi Osman’ı, isteyen birkaç kulübün olduğu ve takasın ilerleyen günlerde gerçekleşebileceği söyleniyor.

Öte yandan Dwyane Wade’in gelişi sonrası kadrosu 15 kişinin üstüne çıkan Cavaliers, sezon başlamadan bir oyuncusunu takımdan göndermek zorunda. Calderon veya Felder’ı serbest bırakması beklenen Cavaliers, şu an Cedi’yi takaslayarak bu sorunu çözme yoluna gidebilir.

Cleveland Cavaliers, 22 yaşındaki Cedi Osman ile yıllığı 2.6 milyon dolar olmak üzere, üç yıllık 8.3 milyon dolarlık bir sözleşme imzalamıştı.

Sezon öncesi medya gününde 9 numaralı formayı giyen Cedi, Cavs ile 1 yıllık sözleşme imzalayan Dwyane Wade’in gelişiyle formasından vazgeçti ve 16 numarayı aldı.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here