Chandler Parsons, Kobe Bryant’ın Fantastik Bir Hikayesini Anlattı

2042
Chandler Parsons, Kobe Bryant'ın Fantastik Bir Hikayesini Anlattı

Bildiğimiz gibi Kobe Bryant, rakiplerine ara sıra iltifat edermiş gibi görünüp onlarla akıl oyunları oynamayı çok severdi.

Kobe’nin bu huyu, Rockets Los Angeles’a Staples Canter’a geldiğinde çaylak sezonundaki Chandler Parsons’ı biraz strese sokmuştu.

Parsons, 2011-2012 NBA Sezonu’nda ikinci turdan seçilen bir çaylak için oldukça iyi rakamlar kazanıyordu fakat NBA’in en pahalı oyuncusu olan Kobe’nin liginde değildi.

Kobe, bir gün maç sırasında Parsons’ı yanına çağırıp maç sonrası eğlenmeye gitme bahsini açar ve olaylar gelişir. Bir programa katılan Parsons hikayeyi söyle anlattı:

O Geceyi Hayatım Boyunca Unutmayacağım

Çaylak sezonumda Los Angeles’ta Staples Center’da oynayacağız. McHale maç öncesi hepimizi uyardı, bakın çok çılgın bir ortam olacak, bir sürü ünlü göreceksiniz ve en önemlisi de Kobe sizi sahada mahvetmeye çalışacak, ona savunma duvarı öreceğiniz için size gıcık olacak dedi ama bunu duymak tam tersine çok hoşuma gitti, Kobe’ye karşı oynamak çok havalı olacak diye sevindim.

Sonra sahaya çıktım sağa sola bakıyorum, hayatımda hiç görmediğim bir ortam, bir bakıyorum bir tarafta Denzel var, diğer tarafta fıstık gibi kızlar. İnanilmaz göz alıcı her şey. NBA normal sezon maçı. Son periyoda geldik, Kobe bana baktı ve dedi ki “Gece maç sonrası eğlenmeye gidiyor musunuz?” Ben bir yandan McHale’e bakıyorum gizlice acaba bize bakıyor mu diye, sonra çaktırmadan Kobe’ye soruyorum “Hımm evet gece çıkacağız ne oldu ki” ama o ara farkındayim Kobe Bryant akıl oyunlarını oynuyor benimle. Sonra Kobe dedi ki tamam numaranı J Chill’den alırım gece çıkmak istiyorsan. Bırak bunlari Kobe dedim, ne yapmaya çalıştığının farkındayım, zaten bir yandan McHale bana bakıp “bırak şu fırlamayla konuşmayı” diye homurdanıyor görüyorum.

Restoran’da 22 Bin Dolarlık Hesap Geldi

Hesabı Kobe Bryant Ödedi

Her neyse, sonrasında oyun devam ediyor ve maç sonunda bizim takım yeniliyor. Maçın ardından OG, Kenby hepimiz Katsuya Restoran’a gittik, beni yemeğe çıkardılar. Sonra telefonuma bir mesaj geldi:”Hepiniz Supper Club’a davetlisiniz -Mamba”. O an telefonu elimden fırlatıp yanımdakilere benimle kim kafa buluyor dedim gercek olamaz bu! Hocam Courtney Lee’ye dönüp sordum bu telefon numarası gerçekten Kobe’ye mi ait, gerçekten o mu yazdı diye. Kobe’nin mesajına yanıt verdim, sen gelip bizi alacak mısın gibi bir şeyler sordum, ben gelemiyorum ama asistanım sizi alıp buraya getirecek dedi ve peşinden asistanı yazdı “Merhaba, Supper Club’da yeriniz hazır sizi bekliyoruz”. O an tüm masaya döndüm ve dedim ki “Bu gece bendensiniz! Kobe benim kankam, bize mekanda yer ayarladı hadi gidelim!” O an görmeniz lazımdı, üst düzey yöneticileri, antrenörleri ve teknik adamları peşime taktım, Kobe’nin davetlisi olarak partiye gidiyoruz.

Supperclub Los Angeles

O gece inanilmaz çılgın ve eğlenceli zaman geçirdik, eşsiz bir geceydi, hayatım boyunca unutmayacağım. Derken saatler gece 2’yi vurdu ve garson elinde hesapla belirdi. Düşünün ki yüzlere milyon dolar kazanan insanlarla beraberim o an fakat garson bana doğru gelmeye başladı, dedim Allah kahretsin! İşin komik yanı, o yıllarda mali işlerimle babam ilgileniyordu ve McDonalds’tan küçük bir farkla büyük boy menü almama bile izin vermiyordu! Allah bilir hesap ne kadar geldi diye terler dökerken bir baktım gelen hesap 22 bin dolar! O an gercekten ruhum bedenimden ayrıldı, ben bu hesabı ödeyemem ki, kredi kartımın limiti bile yetmez!

Hesabı Kobe Bryant Ödedi

O an garson elime bir kalem tutuşturdu ve dedi ki “Kobe Bryant adına imzalar misiniz lütfen?” Kısa süreli bir şoktan sonra kalemi alıp tam 22 bin dolarlık mekan hesabına Kobe namına imza attım!

Bazıları Kobe’nin bu hesabın acısını benden ilerde mutlaka çıkaracağını söyledi ama hiç de öyle düşünmedim, Kobe inanılmaz bir insandı ve o gece hayatımızın en eğlenceli anılarından birini yaşamıştık.

– Sevnur Çakmak

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz