Cedi Osman Maç Sonu Açıklamaları

466
Cleveland Cavaliers
Cedi Osman Maç Sonu Açıklamaları

NBA Summer League’de Cedi Osman fırtınası esmeye devam ediyor. Cleveland Cavaliers’ın Indiana Pacers’ı 93-88 yendiği maçta Cedi Osman 25 sayı 6 ribaund 6 asist ile galibiyette büyük rol oynadı. 9-18 FG ile maçı tamamlayan Cedi Osman maç sonunda ESPN muhabirinin sorularını cevapladı.

ESPN Muhabiri: Geçen sene bu büyük kulüpte bir yıl geçirdin. Yaz liginde neler başarmayı hedefliyorsun?
Cedi Osman: Bence bu sene benim için inanılmaz bir fırsat olacak. Daha güçlü hissediyorum çünkü geçen sene boyunca çok çalıştım ve bu fırsatı yakalamayı bekliyordum. Bu ligin neler yapabileceğimi göstermek için bir fırsat olmasını umuyorum.

ESPN Muhabiri: Senin için burada olmak ne kadar daha kolay?
Cedi Osman: Biliyorsunuz bu benim ilk yaz ligi deneyimim. Geçen yıl boyunca LeBron gibi oyuncularla oynamış olmak beni çok iyi hissettiriyor. Kendimi oynarken daha iyi ve daha güçlü hissediyorum.

Espn Muhabiri: Lebron’dan bahsettin, belli ki onunla çok vakit geçirdin. Genç bir oyuncu olarak NBA’deki ilk yılında onunla oynamak nasıldı?
Cedi Osman: İnanılmaz bir seneydi. Her oyuncu onunla oynamanın hayalini kurar, ben bu hayali yaşayabildim. Ondan çok şey öğrenmeye çalıştım ve bana çok yardımcı olduğu için minnettarım. Öğle yemeği, akşam yemeği için dışarı çıkardık. Bana sürekli tecrübelerini anlatır ve benden neler beklediğini söylerdi. Gerçekten minnettarım, o harika biri.

ESPN Muhabiri: Gelecek sezon için LeBron olmadan Cavs’in neler yapabileceği konusunda beklentin nedir?
Cedi Osman: Bu sezon daha çok sorumluluk almaya çalışacağım. Sonuna kadar elimden gelenin en iyisini yapmaya, yüksek enerjiyle oynamaya ve takıma yardım etmeye çalışacağım.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz