Butler: “Gelsin 1v1 Atalım!”

1374
Butler: "Gelsin 1v1 Atalım!"

NBA’de Miami Heat forması giyen yıldız oyuncu Jimmy Butler, Lance Stephenson’a yine sataştı.

Jimmy Butler, birkaç gün önce, “Lance Stephenson’ı gördükten sonra, bu adam NBA’de oynuyorsa ben de oynarım demiştim” diye bir açıklama yapmıştı.

USA Team Fans
Sponsor - USA Team Fans

Lance Stephenson da bu açıklamaya cevap olarak twitter’a, “Yeteneği küçümseme, oyunumu sevdiğini sen de biliyorsun.” yazmıştı.

“İstiyorsa Bire Bir Atalım”

Butler’ın ise konuyu kapatmaya niyeti yok gibi. Dün gece oynanan Denver Nuggets maçının antrenmanlarından sonra, Lance’in tweetiyle ilgili düşüncelerini açıklayan Butler, şu ifadeleri kullandı:

“Stephenson’un ne söylediği umurumda değil. Bana bir soru soruldu, ben de cevap verdim. İstediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz. Eğer bire bir kapışmak istiyorsa, ben varım. Şu noktada artık durumun sadece dürüstlüğüm olduğunu düşünmüyorum. Şu anda olduğumuz yerlere bakınca, benden iyi bir yerde değil. Yani eğer o, ya da dünya, ya da her hangi birisi böyle bir maç görmek istiyorsa, seve seve oynarım.”

“Tweet gözümü korkutmadı. Durumun o kadar da kişisel bir durum değil, o zamanlar böyle düşünüyordum. Şimdi aynı şekilde düşünmüyorum, çünkü daha iyi bir oyuncu olduğumu biliyorum.”

Jimmy Butler geçtiğimiz yaz Philadelphia 76ers’dan ayrılarak Miami Heat’le maximum kontrat imzalamıştı. Eğlenceli kişiliği ile tanınan Lance Stephenson ise 1 yıllık Lakers macerasından sonra şu anda Çin Ligi’nde forma giyiyor.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here