Brad Wanamaker Resmen Fenerbahçe Doğuş’ta

445
Fenerbahçe Doğuş Brad Wanamaker

Fenerbahçe Doğuş, Birleşik Amerikalı guard Brad Wanamaker (1.93-1989) ile 1 yıllık sözleşme imzaladığını resmi olarak açıkladı.

USA Team Fans
USA Team Fans
USA Team Fans

THY Euroleague son şampiyonu Fenerbahçe Doğuş  geçtiğimiz yılki performansıyla kendisine THY Euroleague’in en iyi ikinci beşinde yer bulan Brad Wanamaker ile 2017-2018 sezonunun sonuna dek anlaşmaya vardı.

Fenerbahçe Doğuş’un, sol göğüste şampiyon apoleti, armanın üstünde tek yıldızlı, efsane çubuklu yeni sezon formasını sırtına geçirerek poz verdi.

2016-2017 sezonunda Türkiye’ye transfer olan ve Darüşşafaka forması giyen Wanamaker, Euroleague’de de en parlak dönemini yaşadı. Darüşşafaka ile 34 Euroleague mücadelesinde 16.7 sayı, 4.6 asist, 3.1 ribaund, 1.5 top çalma istatistikleri tutturan Wanamaker, Basketbol Süper Ligi’nde de 14.9 sayı, 4.5 asist, 2.2 ribaund ortalamaları yakaladı. Euroleague’deki başarılı performansı yıldız oyuncunun Euroleague’in En İyi İkinci Beşi’nde yer almasını da sağladı.

Öte yandan çiçeği burnunda yeni transfer Brad Wanamaker, ve kardeşi Brian Wanamaker, İbrahim Kutluay Ülker Sports Arena’da, 12 Dev Adam’ın maçını izlemek için yerini aldı. Salona sonradan gelen yeni Koçu Obradovic ile de sarılıp sohbet etti.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here