“Bogdan ve Ekpe bu takımın büyük parçalarıydı”

463
Dixon:

Bobby Dixon, THY EuroLeague medya gününde konuştu. Fenerbahçe Doğuş’un tecrübeli yıldız guardı Bobby Dixon, A Milli Takım formasıyla EuroBasket’te görev yapamaması ve THY EuroLeague ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

USA Team Fans
USA Team Fans
USA Team Fans

“Kariyerimde ilk kez böyle bir sakatlık yaşayıp, oynayamadım. Takım arkadaşlarıma yardımcı olamadığım için çok kederlendim ve üzüldüm. Maçları izlemek benim için hiç kolay olmadı. Çünkü ben sahada olsaydım her şey biraz daha farklı olabilirdi. Yaptığımızdan daha büyük bir başarı elde edebilirdik diye düşünüyorum.

Bogdan ve Udoh bu takımın büyük parçalarıydı. Ekpe’nin savunma performansı gerçekten tarif edilemezdi. EuroLeague’de üst üste 2 yıl en iyi savunmacı seçilmiş bir oyuncudan bahsediyoruz. Bu boşlukları kapatmayı başarabiliriz ama çok zorlanacağımız kaçınılmaz. Çok mücadele etmeliyiz. Şimdi kadromuza Jason katıldı. Tecrübeli ve başarılı bir oyuncu. Bunun üstesinden gelecektir.

Sezonu şampiyon tamamladık ve bu dakikadan sonra hedefimiz her daim şampiyonluktur. Bunu tekrar başarabilecek potansiyele ve kadro derinliğine sahibiz. Ancak tabii ki geçen sezon olduğu gibi çok zorlanacağımıza şüphem yok. Rakiplerimiz de bizim sahip olduğumuz kadro kalitesine sahip. Maç maç bakıp, öyle ilerlemeliyiz. Hiçbir hedefe bir anda zıplayamaz ve ulaşamazsınız. EuroLeague’de de, Türkiye Ligi’nde de maç maç gideceğiz ancak hedefimiz her zaman şampiyonluktur.” dedi.

Dixon: "Bogdan ve Ekpe bu takımın büyük parçalarıydı"

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here