Beşiktaş Basketbol Şubesinde Yeni Oluşum

584
Beşiktaş Basketbol Şubesinde Yeni Oluşum
Beşiktaş Basketbol Şubesinde Yeni Oluşum

BEŞİKTAŞ’TA, BASKETBOL DANIŞMA KURULU OLUŞTURULDU

USA Team Fans
USA Team Fans
USA Team Fans

Ufuk Sarıca yönetiminde geçtiğimiz sezon düşük bütçesine rağmen, Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nde finale çıkma başarısı göstererek taraflı, tarafsız herkesin taktir ve beğenisini toplayan Beşiktaş Basketbol Takımı yeni sezon öncesi danışma kurulu oluşturdu. Yeni sezonda da ortalama bir bütçe ile mücadele edecek Beşiktaş’ta yönetim ince eleyip sık dokumayı planlıyor. Mütevazi bir kadro kurup yine başarı hedefleyen yönetim, kurumsal açıdan da başarılı olmak adına basketbol danışma kurulu oluşturdu.

Kulübün resmi internet sitesinden konu ile ilgili yapılan açıklama şu şekilde;

“BJK İcra Kurulumuz tarafından Basketbol Şubemiz’in kurumsal gelişimine katkı sağlaması amacıyla Basketbol Danışma Kurulu oluşturulmuştur.

Basketbol Danışma Kurulu’na, Basketbol Şubesinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Cihat Kumuşoğlu Başkanlık yapacaktır.

Kurulu oluşturan diğer üyeler; Turhan Koray, Saruhan Özel, Celal Altıntaş’tır.

Basketbol Danışma Kurulu üyelerimizin özgeçmişleri şu şekildedir;

Turhan Koray
1959 yılında Fransa’da doğdu. 1983-1988 ve 1991-1992 yılları arasında Beşiktaş Basketbol Takımı’nda oyuncu ve takım kaptanı olarak yer aldı. Milli Takım formasını uzun yılları başarıyla taşıdı. Halen EFSİ firmasında Genel Müdür olarak görev yapmaktadır.

Saruhan Özel
1967 yılında İstanbul’da doğdu. 1978-1982 yılları arasında Kulübümüzde basketbol oynadı. 1989-1995 yılları arasında Boğaziçi Üniversitesi’nden işletme lisans, Virginia Tech’den işletme yüksek lisans, iktisat yüksek lisans ve iktisat doktora derecelerini aldı. 1997 yılından beri Denizbank’ta Başekonomist ve Genel Müdür Yardımcısı görevini sürdürürken aynı zamanda Yeditepe Üniversitesi ve İstanbul Üniversitesi’nde öğretim üyeliği yapmaktadır.

Celal Altıntaş
1968 yılında İstanbul’da doğdu. 1979-1987 yılları arasında Kulübümüzde basketbol oynadı. Özel sektörde çeşitli şirketlerde görev yaptı. 2015 yılından beri Yasin-Çakır Un San. Tic. AŞ’de Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev almaktadır.”

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here