2016’nin Son NBA Takasları

380
2016'nın Son NBA Takasları
2016'nın Son NBA Takasları

NBA’de All-Star Hafta Sonu Etkinlikletinden sonra gerçekleşen NBA takaslarını sizin için derledik. 2016’nın son NBA Takasları şu şekilde:

2016’nın NBA’deki Son Takasları

USA Team Fans
USA Team Fans
USA Team Fans

Öncelikle herkesin bildiği Detroit Pistons, Ersan İlyasova ve Brandon Jennings karşılığında Orlando Macig’ten Tobias Harris’i kadrosuna kattı.

Marcus Thornton ve Donatas Matiejunas, Houston Rockets’tan Detroit Pistons’a giderken; 2016 NBA Draftlarının 1. tur hakkı Houston Rockets’a geçti.

Houston Rockets, Joel Anthony’yi Philadelphia Sixers’a gönderdi.

Cleveland Cavaliers ise bir süredir peşinde olduğu Changing Frye’ı kadrosuna kattı ve karşılığında Anderson Varejao ve 2018 1. Tur NBA Draftlarından hakkını Portland Trail Blazers’a bıraktı. Orlando Magic ise biten kontrat ve 2. Tur Draft hakkını alacak.

Oklahoma City Thunder ise Randy Foye’u kadrosuna kattı ve karşılığında DJ Augustin, Steve Novak ve 2 tane 2. Tur Draft hakkını Nuggets’a bıraktı.

Atlanta Hawks oyun kurucu Shelvin Mack’i 2. tur Draft hakkı karşılığında Utah Jazz’a yolladı.

Portland Trail Blazers, Miami Heat’ten Brian Roberts’ı ve 2. tur draft hakkını aldı. Blazers, cap boşluğunu dolduracak ve Miami Heat de lüks vergisi ve maaştan kazanacak.

Salary Cap azaltmak isteyen Miami Heat Jarnel Stokes’u New Orleans Pelicans’a yollayarak Salary Cap’i 2.1M$ azalttı. 

Los Angeles Clippers Lance Stephenson’ı ve ileriki 1. tur draft hakkını, Jeff Green karşılığında Memphis Grizzlies’a takasladı.

Chicago Bulls Kirk Hinrich’i Atlanta Hawks’a verdi ve karşılığında 2. tur draft hakkını aldı.

Markieff Morris’i göndermek isteyen Phoneix Suns ise son anda emellerine ulaştı ve Morris’i Washinton Wizards ile takasladı; karşılığında DeJuan Blair, Kris Humpries ve 1. Tur Draft hakkını aldı.

Charlotte Hornets, Courtney Lee’yi Memphis Grizzlies’tan aldı ve karşılığında P.J Hairston ile 2. tur draft hakkını verdi.

All-Star sonrası takaslar bu şekilde gerçekleşti. SonPeriyotcom’daki ilk yazımı yazdım, umarım beğenmişsinizdir. Yorumlarınızı bekliyorum, teşekkür ederim.

Metin Kaya

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here