Zion’un Üvey Babası Yasal Olmayan Yollarla 400.000 Dolar…

989

Zion Williamson’ın üvey babası, eski pazarlama temsilcisinin avukatları tarafından Perşembe günü federal mahkemede açılan yeminli beyanda bulunarak, Ekim 2018’de bir pazarlama acentesinden 400.000 dolarlık bir ödeme talep ettiği ve kabul ettiği iddia edildi.

Gina Ford’un avukatları, beyanname ve diğer belgeler ile Williamson’ın üvey babası Lee Anderson’ın Kanadalı bir pazarlama ajanı olan Slavko Duriç’ten izinsiz kazanç almasından sonra 18-19 sezonunda Duke için oynamasının uygun olmadığını söylüyor.

“[Biz] Zion Williamson ile herhangi bir iletişim içinde olmadan çok önce ‘öğrenci-atlet’ olmadığını açık, doğrulanabilir ve tartışılmaz kıldığına inandığımız kanıtlar elde ettik. Zion Williamson veya onun adına hareket eden herhangi bir üçüncü kişi tarafından ve müşterilerimiz arasındaki temas ile ilgili, “Ford’un avukatı Alvin Pittman, Pazartesi günü Williamson’un avukatına bir mektup yazdı.

ESPN’ye yaptığı açıklamada, William’ın avukatı Jeffrey Klein, “Bu kağıtlara iliştirildiği iddia edilen ‘anlaşmalar’ ve lisans hileli değildir ve ne Bay Williamson ne de ailesi bu kişileri tanımamakta ve onlarla herhangi bir ilişki kurmamaktadır.” Dedi. “Daha önce Bayan Ford’un avukatlarını hem bu gerçeğe karşı uyarmıştık hem de belgeleri daha önce yasa uygulayıcılarına sahte olarak bildirmiştik, ama yine de başka bir anlamsız dosyalama ile devam etmeyi seçtiler. Bu, umutsuz ve sorumsuz bir şekilde suçlama girişimidir. Williamson, profesyonel basketbol oynama hayalini yaşama fırsatına sahip. “

Klein, Pittman’a yazdığı bir mektupta, bir Google aramasınında Duriç ile ilgili çıkan haberi açıkladı. [Dallas Mavericks oyuncusu] Luka Doncic’in … Doncic’in ve annesinin bir sözleşmede imzalarını taklit ettiği bir plan kullanarak dolandırmaya çalıştığını” açıkladığını söyledi.

“Eklediğiniz belgelerdeki imzalar da açıkça hileli,” diye yazdı Klein. “Maximum Management Group ve Bay Williamson arasındaki sözde anlaşmanın imzası, Bay Williamson’ın müşterilerinizle imzaladığı anlaşmadaki imzasıyla eşleşmiyor. Lee Anderson ve Bay Williamson’ın Deklarasyon Mektubundaki imzaları da orijinal değil, belgenin geri kalanına kıyasla yüksek derecede pikselli oldukları gerçeği ile netleştirildiği gibi, imzanın belgenin üzerine yerleştirildiği Bay Williamson’un adında ‘Z’nin altındaki satırda bir kırılma var.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz