Zeljko Obradovic’ten Tokat Açıklaması

1057
Fenerbahçe Doğuş
Zeljko Obradovic’ten Tokat Açıklaması

Fenerbahçe Doğuş Başantrenörü Zeljko Obradovic’in dün oynanan Banvit maçında mola esnasında kaptan Melih Mahmutoğlu’na fiziksel teması sosyal medyada çok konuşulmuştu.

USA Team Fans
USA Team Fans
USA Team Fans

Obradovic sosyal medya aracılığı ile bugün yaşanan olaylar ve medya hakkında açıklama yaptı. İşte o açıklama:

“Benim tüm oyuncularımla, her biriyle ayrı ayrı olmak üzere farklı bir ilişkim var ve hepsini çok seviyorum. Melih de bu takımın kaptanı ve benimle geldiğim ilk günden beri çalışan tek oyuncu. Dün oynanan karşılaşmada yaşanan, mücadelenin iyi gitmediği bir anda takımı uyandırmak ve kalan bölüm için ateşlemek adına verilmiş bir reaksiyondu. Bunun bu şekilde değerlendirilmesi gerekir. Oyuncularım, bunu bir şekilde değerlendiriyor; yaptığım hareket bir babanın çocuklarına yaklaşım biçimiyle aynı; bunu takımda ve kulüpte kimse bundan farklı yorumlamadı.

Kamuoyuna bunun bu şekilde yansımış olmasını anlamdırabilmiş değilim. Dışarıda ne konuşuluyor, ne düşünülüyor çok da hakim değilim ancak ben bu takımın Başantrenörü, teknik ekibim, takım kaptanım Melih Mahmutoğlu başta olmak üzere tüm oyuncularımla birlikte sıkı çalışmaya devam edip, bu tarz durumlarda da kulağımızı tıkayıp kendi içimizdeki dinamiklere zarar gelmesine engel olacağız ve odak noktamız olan hedeflerimizden bir an olsun şaşmayacağız’” – Zeljko Obradovic

Tokat attığı o an:

Obradovic'ten @melihmahmutoglu'na tokat 👀

A post shared by Son Periyot (@sonperiyot) on

Haktan Can Bayram

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here