NBA All-Star’da Para Ödülü Artıyor

941
NBA All-Star
NBA All-Star'da Para Ödülü Artıyor

NBA’de All-Star 2018’de Doğu-Batı karmasının kaldırılıp bir kaptan ve onun seçtiği takımın mücadele etmesi durumu gelmesinin ardından bir değişikliğe daha adım atıldı. NBA’de All-Star maçları son yıllarda rekabetten uzak olduğu için insanlarda uyandırdığı heyecanı bir kenara bırakırken NBA yönetimi bu konuda değişiklik yapmaya devam ediyor.

NBA yönetimi Doğu-Batı anlayışını değiştirdikten sonra şimdi de işin içindeki parayı artırma yoluna girdi. ESPN’in haberlerine göre, NBA yönetimi All-Star maçını kazanan takım oyuncularının her birine 100 bin dolar verecek. Geçtiğimiz sene ise bu rakam 50 bin dolar idi. Kaybeden takıma ise geçen senede olduğu gibi bu sene de 25 bin dolar verilecek.

Konuyla ilgili açıklama yapan Kyrie Irving ve Klay Thompson şunları söyledi;

Kyrie Irving: ” Bu büyük bir fark ve kesinlikle maçı daha ilginç kılacak. ”

Klay Thompson: ” Bence daha fazla para işe yarayacak ve kesinlikle yardımcı olacak.”

Bu konuyla ilgili Stephen Curry ve All Horford’da açıklamalarda bulundu. Tıpkı Kyrie ve Klay gibi onlarda bu kararı övdü ve fark yaratacağını söyledi.

Bakalım paranın artması sahada ki oyunu ne kadar değiştirecek. 19 Şubat günü oynanacak olan karşılaşmada hep birlikte göreceğiz. Umarım NBA yönetiminin aldığı bu karar bir işe yarar da sahada dişe diş bir mücadele görürüz ve o eski All-Star heyecanını tekrar yaşarız.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz