Yine Houston Yine Play-Off Sakatlığı

741

Houston Rockets’ın her sene play-off zamanı sakatlıkları gelenek oldu desek yanlış olmaz. Chris Paul’un, Golden State Warriors karşısında sakatlıktan dolayı oynamaması bunun üstüne Rockets’ın seriyi dramatik şekilde kaybetmesi hala akıllarda.

USA Team Fans
USA Team Fans
USA Team Fans

Houston Rockets Batı konferansını 44 galibiyet 28 mağlubiyet ile 4. sırada bitirerek OKC Thunder ile eşleşmeye hak kazandı. Takımın ve ayrıca NBA’in de en skorer ismi olan James Harden 34.3 sayı, 6.6 ribaund ve 7.5 asist ortalamalarıyla oynarken diğer yıldız isim Westbrook ise 27.2 sayı, 7.9 ribaund ve 7.0 asist ortalaması tutturdu.

Bu seferki sakatlık ise takımın yıldız ismi Russel Westbrook. Son maçlar ile birlikte çok formda gözüken Westbrook sakatlandı. Sakatlığın süresi hakkında takımın koçu Mike D’Antoni açıklamalarda bulundu:“Russ’ın dönüşü için kesin bir tarih yok. Umarız en kısa zamanda döner fakat o yokken de maç kazanmamız lazım.”

Serinin favorisi Houston Rockets gibi gözükse de takımın en önemli iki isimden birisinin yani Westbrook’un seriyi kaçıracağı düşünülüyor. Hal buyken şaşırtıcı bir performans sergileyen OKC Thunder, Houston Rockets’ı eler mi hep birlikte izleyip göreceğiz.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here