Yapay Zekaya LeBron James’in Tahtına Kim Oturacak Diye Sorduk

232
Yapay Zekaya LeBron James'in Tahtına Kim Oturacak Diye Sorduk

Daha öncesinde yapay zekaya “GOAT kim?” diye sormuştuk. Şimdi ise dünyanın en gelişmiş yapay zekalarından bir tanesine “LeBron James’in tahtına kim oturacak?” diye sorduk. Aldığımız cevap oldukça tatmin edici çıktı.

NBA’de birçok yetenekli genç oyuncu olduğu için LeBron James’in tahtına oturabilecek en büyük genç oyuncunun kim olduğunu söylemek zor. Bu başlık için bazı potansiyel adaylar şunları içerir:

Luka Dončić: Dončić, Dallas Mavericks için bir guard ve NBA’deki en iyi genç oyunculardan biri olarak kabul ediliyor. 2018-19’da Yılın Çaylağı seçildi ve şimdiden iki kez All-Star seçildi. Dončić, basket atma yeteneği ve saha görüşü ile tanınır.
Zion Williamson: Williamson, New Orleans Pelicans’da forvet ve NBA’deki en heyecan verici genç oyunculardan biri. 2019 NBA seçmelerinde ilk sıradan seçilmişti ve şimdiden ligde büyük bir etki yarattı. Williamson, atletizmi ve çemberde bitirme yeteneği ile tanınır.
Ja Morant: Morant, Memphis Grizzlies için bir oyun kurucu ve 2019-20’de Yılın Çaylağı seçildi. Oyun kurma yeteneği ve basket atma yeteneği ile tanınır ve kendisini şimdiden ligdeki en iyi genç oyunculardan biri olarak kabul ettirmiştir.
Gelecekte LeBron James’in tahtını potansiyel olarak ele geçirebilecek daha pek çok genç oyuncu var, ancak bu üç oyuncu en umut verici ve yetenekli olanlar arasında.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz