Westbrook’un Korktuğu Başına Geldi

1667
NBA All-Star
Westbrook'un Korktuğu Başına Geldi

NBA All-Star’a bu sene yeni getirilen formatla birlikte halk oylamasında en çok oyu alan iki isim LeBron James ve Stephen Curry takımlarını seçtiler ve bu oyuncular medyada açıklandı.

Hatırlayacağınız üzere LeBron James, kadrosuna Russell Westbrook’u seçmiş ve oyuncuların yazılı olduğu kağıdı twitter aracılığıyla ile paylaşmıştı. Bu kağıtta Russell Westbrook’un ismi en sonda yer alıyordu. Bunun nedeni ise Westbrook’un soyadının alfabetik sıralamada en aşağıda yer almasıydı. Russell Westbrook’un üstünde ise John Wall yer alıyordu. Durumun nedenini tam olarak bilmeyen yıldız oyuncu Russell Westbrook, Wall’un kendisinden önce ve kendisinin son olarak seçildiğini düşünerek çıktığı Wizards maçında harika bir performans sergileyerek 46 sayı atmıştı. Maçtan sonra basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Russell Westbrook, soyad sıralamasına göre kağıtta isminin en aşağıda yer aldığını sonradan fark ettiğini ifade etti.

”Takımları en sonunda ayırabilmeleri iyi oldu.” diyen Westbrook’un yanında olan Carmelo Anthony, ”Onlara ne hissettiğini söyle” diye bağırdı. Westbrook ise şu sözü söyledi; ”Kağıtta son sırada ismin yazıyordu. Ben de bunun nasıl olduğunu anlamaya çalıştım.” Carmelo’ya geri bağırmaya başlayan Russell Westbrook ”Gördün mü, alfabetik sıralama işte. Sana söylemiştim adamım! Tabii ki ilk olarak seçildim.” dedi.

Takımın kaptanı olan LeBron James’e ise bu konuyla ilgili soru dün gece ki Indiana Pacers maçından sonra soruldu ve LeBron espirili bir şekilde cevap verdi. ” Bildiği tek bir şey var, o da Russell Westbrook’u son sıradan seçtiğim” diyen Kral, birçok NBA severin merak ettiği soruya açıklık getirmiş oldu ve Russell Westbrook’un korktuğu şey de başına gelmiş oldu.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz