Obradovic: “Barcelona’yı tebrik ediyorum…”

429
THY EuroLeague
Obradovic: "Barcelona'yı tebrik ediyorum..."

THY Euroleague’in 20.maçında temsilcimiz Fenerbahçe Doğuş, Ülker Sports Arena’da İspanyol ekibi FC Barcelona Lassa’yı 86-82’lik skorla yenmeyi başardı.

Temsilcimiz aldığı bu galibiyetle ligde 14 galibiyet, 6 mağlubiyet ile 2.sırada yer alırken, konuk ekip FC Barcelona Lassa ise aldığı bu mağlubiyetle 7 galibiyet, 13 mağlubiyet ile 12.sırada yer aldı.

Fenerbahçe Doğuş’un koçu Zeljko Obradovic maç sonrası şunları söyledi;

” Maçtan önce konuk ekip FC Barcelona Lassa’nın sıralamada ki yerine bakmamamız gerektiğini konuştuk çünkü çok iyi bir takımları var. Sert ve zorlu bir maç yapacağımızı biliyorduk. Bugün her şeylerini ortaya koydular ve kalitelerini gösterdiler. Bize zor bir maç çıkarttılar. En kötü çeyreğimiz ikinci çeyrekti. Onlara çok kolay atışlar verdik. Sanki antremanda gibiydi. Üçüncü çeyrekte her şeyi değiştirdik.

Maçın sonuna 10 sayı avantajla geldik ama basketbol böyle bir oyun. İki kez potaya gidip sayı bulamazsanız maç ortaya gelir. Müthiş üç sayılık atışlar attılar. Barcelona’yı tebrik ederim çok iyi maç oynadılar. Oyuncularımı da tebrik ederim. Bizim için çok bir galibiyetti ve maçı değiştirmeyi başardık. İkinci yarıda çok iyiydik.

Taraftarlarımızı da müthiş atmosferden dolayı teşekkür ederim. Takımım için onların destekleri çok önemli. Başkana ve tüm yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederim. Melli inanılmaz bir maç oynadı ve özel bir gündü onun için. Çünkü doğum günüydü. Sadece onun için değil bütün oyuncularım çok iyiydi. ” dedi.

 

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here