Udoh, Fenerbahçe’yi Unutmadı

258
Utah Jazz

Fenerbahçe Doğuş’tan NBA takımlarından Utah Jazz’a giden Ekpe Udoh, Utah Jazz’ın medya gününde Fenerbahçe ve Türkiye’den bahsetti.

USA Team Fans
USA Team Fans
USA Team Fans

Utah Jazz

“Utah Jazz’a bana yeniden NBA’de oynama şansı verdiğinden dolayı teşekkür ederim. Türkiye, İstanbul’da geçirdiğim son iki sezon muhteşemdi. Fenerbahçe bana sevgi gösterdi, özgüven verdi. Benim oyuncu olarak gelişmemi sağladı. Bu şansı elde edebildiğim için çok mutluyum. Fenerbahçe Doğuş koçu Obradovic bana oyunla ilgili küçük detaylar hakkında çok şey öğretti. Maçın başından sonuna kadar konsantrasyonumu korumamı da o öğretti. Ona çok şey borçluyum.

NBA’de başka takımlardan da teklif almıştım ancak şimdi bir önemi kalmadı. Burada idmanlarda her gün çalışıyor ve yeni şeyler öğreniyorum. Önceki NBA dönemimde hazır değildim diyemem. Bence hazırdım ancak bunu gösteremedim. Aynaya bakmayı öğrendim. Şimdi oynamaya hazırım.

Türkiye’de en büyük fark taraftarlar. Çok özeller, futbol maçlarındaki atmosferi basketbol salonuna taşıyorlar. Karşılıklı olarak özel bir bağ kurmuştuk, bana gösterdikleri sevgiye ben de aynı şekilde karşılık verdim. Onları asla unutmayacağım.” ifadelerini kullandı.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here