TBL MVP Oylamasına Siz de Katılın

507
TBL MVP Oylamasına Siz de Katılın
TBL MVP Oylamasına Siz de Katılın

Avrupa’nın en iyi ligleri arasında gösterilen Türkiye Basketbol Ligi’nin normal sezonu 9 Mayıs 2015 Cumartesi günü oynanacak maçlar ile son buluyor. Peki sizce ligin MVP’si kim? Çok kaliteli yerli ve yabancı oyuncuların bulunduğu TBL’de En Değerli Oyuncu için herkesin katılabileceği bir anket hazırladık. SonPeriyot.com, Facebook ve Twitter üzerinden katılabileceğiniz anketler için puanlamayı ve ağırlıkları aşağıda görebilirsiniz.

USA Team Fans
USA Team Fans
USA Team Fans

Listede ismi olmayan oyuncular için de oy kullanabilirsiniz. Aşağıdaki yorum kısmına 1…. , 2…. , 3…. şekilde yazabilirsiniz.

Aşağıdaki oylamada 1.’lik oyunuz 5 puan, 2.’lik oyunuz 3 puan ve 3.’lük oyunuz 1 puan değerinde olacaktır.

TBL 2015 MVP Oylaması

Defect/Bug/Issue Report
Restate the problem title and/or include more descriptive summary information.
Include any setup or preparation work and the steps we can take to reproduce the problem.
Describe your results and how they differed from what you expected.
Provide information on steps taken to isolate the problem. Under what conditions or circumstances does the problem occur or not occur.
Is there a Workaround?
If there is a workaround for the problem, please describe it in detail.
Document any additional information that might be useful in resolving the problem.

Anketimiz 6 Mayıs saat 15:45’te başladı. İlk gün kullanılan ilk 1000 oy içinde en çok seçilen ilk 10 oyuncu ile Facebook anketimiz de başladı. Facebook’taki anketlerimize de katılabilirsiniz. Tek seçim yapabileceğiniz anket (5 puan) için TBL MVP Facebook anketi linkinden, çoklu seçim yapabileceğiniz anket (3 puan) için Facebook TBL MVP anketi çoklu seçim linkinden oylamaya katılabilirsiniz.

Facebook anketinde 10’da fazla şık eklendiği zaman çoklu seçim yapılıyor ve yeni şıklar eklenebiliyor; şık eklenmesi sorun değil ama oylamanın daha iyi sonuç vermesi açısından Facebook anketinde çoklu seçime izin vermeyeceğiz. O yüzde sadece 10 oyuncu ile bu anketi sınırlamak zorundayız.

Twitter’dan da anketimize katılabilirsiniz.  etiketiyle beraber 3 MVP adayınızı yazın, ankete katılın. Yazdığınız ilk isim 5 puan, 2. isim 3 puan ve 3. isim de 1 puan değerinde olacaktır.

– SonPeriyot.com, Facebook ve Twitter üzerinden kullanılan oylar yukarıdaki puanlamaya göre hesaplanacaktır.

– Web sitemizdeki ankette ismi olmayan oyuncular Facebook çoklu oylamadaki ağırlıklara göre ek puan alacaktır (sarı renkii oylar veya puanlar).

– Facebook tek seçimli ankette yer almayan oyuncular da yine Facebook çoklu oylamadaki ağırlıklara göre ek puan alacaktır (sarı renkli oylar veya puanlar).

– Cedi Osman ve Sinan Güler ankete eklenmeden önce Facebook oylarına göre hesaplandı ve puanları eklendi. Ankete katıldıktan sonra aldıkları puanlar yine eklenecektir.

– Oylamada aynı oyuncuya 2 veya 3 kez oy verilirse ilk oy geçerli, 2. veya 3. oy ise geçersiz olacaktır. Hesaplama yapılırken bu oylar çıkarılacaktır.

11 Mayıs 01:00 itibarıyla kullanılan oylara göre sonuçlar şu şekildedir.

TBL-MVP-SonPeriyot2015

TBL 2015 MVP Oylaması
TBL 2015 MVP Oylaması

 

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here