Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi Artık Tivibu’da

1066
Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi
Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi Artık Tivibu'da

Türkiye Basketbol Federasyonu ile Türk Telekom arasında yeni dönem yayın sözleşmesi imzalandı ve Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi artık Tivibu’da yayınlanacak. Bildiğiniz gibi bundan önce yayıncı kuruluş Digitürk’tü. Digitürk 3 sene için 12 Milyon Euro veriyordu ama yeni anlaşmayla Tivibu 3 sene için 23.6 Milyon Euro verecek. Böylelikle senelik 4 Milyon Euro olan yayın anlaşması, Tivibu sözleşmesiyle 7.87 M Euro’ya yükseldi. Yani yayıncı kuruluş sözleşmesinde %97 oranında artış oldu.

USA Team Fans
USA Team Fans

İspanya ACB Ligi’nden sonra Avrupa’nın en iyi ikinci ligi olarak gösterilen Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi ve Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nin yeni yayıncısı Tivibu oldu. Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi ve Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nin yanı sıra Erkekler ve Kadınlar Türkiye Kupası ile Türkiye Basketbol Federasyonu All-Star maçları Tivibu Spor’da izlenecek.

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’ndeki maçların tamamı canlı olarak yayınlanacak. Bu sekiz maçtan ikisi ise şifresiz yayın yapan Tivibu Spor’dan ücretsiz olarak izlenebilecek. 2018-2019 Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nde her hafta iki, 2019-2020 ve 2020-2021 sezonlarında ise haftada üç maç canlı yayında izlenecek.

 

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here