Stoudemire ve Ellis NBA’e Dönmek İstiyor

924
Stoudemire ve Ellis NBA'e Dönmek İstiyor

Oynadıkları dönemlerde takımları adına çok iyi performanslar gösteren Monta Ellis ve Amare Stoudemire NBA’e geri dönmek istiyor.

USA Team Fans
USA Team Fans
USA Team Fans

ESPN’den Jordan Schulz’un haberine göre; gösterdikleri performanslar ile NBA’in sayılı oyuncuları arasında yer alan iki deneyimli isim Monta Ellis ve Amare Stoudemire Las Vegas’ta NBA takımları için antrenmana çıkacak. İki oyuncu da şampiyonluk yolunda iddialı olan takımlarla sözleşme imzalamaya sıcak bakıyor.

33 yaşındaki Monta Ellis, NBA’de en son 2016-2017 sezonunda forma giymişti. Kariyerinde Indiana Pacers, Milwaukee Bucks, Dallas Mavericks ve Golden State Warriors formaları giyen Ellis; 2009-2010 ve 2010-2011 sezonunda Warriors forması ile kariyerinin top noktasına ulaşmıştı. Ellis aynı zamanda 2006-2007 yılında da en çok gelişme gösteren oyuncu ödülüne layık görülmüştü.

36 yaşındaki Amare Stoudemire ise NBA’de en son 2015-2016 yıllarında Miami Heat forması giymişti. Kariyerinde 6 kez All-Star seçilme başarısı gösteren Stoudemire özellikle Phoenix Suns formasıyla Steve Nash ile yakaladığı uyum ile dikkat çekmişti. Amare Stoudemire ise kariyerinde Phoenix Suns, New York Knicks, Miami Heat ve Dallas Mavericks formaları giydi.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here