Spencer Dinwiddie’nin Chicago Bulls’u Süper Takım Yapma Planı / 10 Hamlede

2303
Spencer Dinwiddie'nin Chicago Bulls'u Süper Takım Yapma Planı / 10 Hamlede

Brooklyn Nets forması giyen Spencer Dinwiddie, Chicago Bulls’u kötü günlerinden kurtarıp süper takım yapmanın yolunu 10 hamlelik bir planla açıkladı.

Spoiler: Spencer Dinwiddie’nin planı Anthony Davis, Spencer Dinwiddie ve bol miktarda takas içeriyor.

Dinwiddie’nin tweet dizisi şu şekilde:

“Chicago Bulls’un bir genel menajere ihtiyacı olduğu dikkatimi çekti. Eğer kibarca rica ederseniz, tarihin ilk oyuncu/menajeri olarak geri gelebilirim.”

  1. “İlk işim, Satoransky’yi Dinwiddie için takas edip, Dinwiddie’yi GM olarak atamak olur. Ama bir draft hakkına da ihtiyacımız olacak, çünkü Dinwiddie iyi bir skorer.”
  2. “İkinci işim, Rich Paul’u aramak olur. Davis’i getirirse, maksimum anlaşmam için Klutch Sports’a katılırım.”
  3. “Şimdi artık backcourt’umun Dinwiddie ve LaVine’den oluştuğunu biliyorum. Lauri ve Davis de uzunlarım olacak. Coby White gibi iki pozisyonu da oynayabilen bir bench guardım olduğunu da söylemem gerekiyor (hayranıyım). Sağlam bir beşli. Ama dokuz kişilik rotasyonda forvet savunmacıları ve atletik bir pivottan yoksun kalacağız gibi gözüküyor.”
  4. “Not, benchteki altı kişi için, taraftarların tüm sevdikleri oyuncuları tutardım. Blakeny, Shaq, Hutchinson, Gafford, iki veteran oyuncu. Soyunma odasındaki kimya için Jared Dudley tipi oyuncular.”
  5. “Şimdi, rotasyonu tamamlayacak dört numaraya geri dönelim. Uzun forvet savunmacıları için Moe Harkless ya da Robert Covington tipi oyunculara bakarım. Ryan Arcidiacano artı Luke Kornet ve artı para ile, Moe Harkless’a vereceğim parayı karşılamış olurum.”
  6. “Terrence Ross ya da Marcus Morris gibi (sertlik de eklemiş oluruz) tecrübeli 3-and-D oyuncusu da lazım. Morris için ne kadar maaş boşluğum olduğuna bakarım. Şampiyonluk şansı için belki indirime giderim.”
  7. “İlk 8 sıralı bir lotarya seçimim olduğu için, point guardları da savunabilecek, üçlük atıp savunma yapacak orta fizikli forvet oyuncular için, Rashad Philips’e danışacağım. Son olarak bir uzuna ihtiyacım var. Belki oyuncu opsiyonlarını seçtikten sonra, Otto Porter’ı, Andre Drummond için takas ederim.
  8. “EN ÖNEMLİ NOT: AD ile şeffaf bir iletişim kuracağız, alttan o da iş çevirecek.”
  9. “En iyi dört oyuncumun yaş ortalaması 26 olacak. Bize 5 yıllık bir pencere verecek. Dinwiddie, LaVine, Davis, Drummond ve belki muhtemel ilk beş Marcus.”
  10. “Eğer Davis’in daha çok veterana ihtiyacı varsa, uyum sağlar ve istediğini yaparız. Koç seçiminde de işbirliği yaparız. Dört ana yedeğimiz: Harkless, Coby, lotarya draft hakkı, bir veteran. Üç süper yetenekli genç.”
NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz