Sloukas, Bogdanovic’e Meydan Okudu

323
Sloukas, Bogdanovic’e Meydan Okudu
Sloukas, Bogdanovic’e Meydan Okudu

EuroBasket öncesi Sacramento Kings’in Yunan pivotu Georgios Papagiannis ve Fenerbahçe Doğuşlu Kostas Sloukas şampiyona ile ilgili açıklamalar yaparken Sırp yıldız Bogdan Bogdanovic ile tatlı sert atışmaya başladılar.

USA Team Fans
USA Team Fans
USA Team Fans

Bogdanovic’in yeni takım arkadaşı olan Papagiannis, yaptığı açıklamalarda, NBA’de geçirdiği ilk sezonunu ve NBA ile EuroBasket’in farklarından bahsederken, NBA’nın EuroBasket’e, EuroBasket’in NBA kariyerine yardımcı olacağını belirtti. Ayrıca Yunanistan’ın FIBA sıralamasında 3. sırada olmasının bir şey ifade etmediğini çünkü EuroBasket başlamadan hiçbir şeyin kesin gözle bakmamak gerektiğini şu anda sadece hazırlık maçlarına konsantre olduklarını ve ellerinden gelen her şeyi yapacaklarını söyledi. Yeni takım arkadaşı Bogdan Bogdanovic ile görüştüğünde ise Sırbistan’ı yeneceklerini söyleyen Papagiannis’e, Bogdanovic “elinizden geleni yapın” diyerek ikili arasında ufak bir rekabeti başlatmış oldu.

Romanya ile ilk hazırlık maçına çıkan Yunanistan, ezici bir üstünlükle sahadan ayrılırken bu maçtan bir kareyi kişisel Instagram hesabında paylaşmayı ihmal etmeyen Kostas Sloukas, ”İlk hazırlık zaferi” mesajını yayınlarken, Fenerbahçe’de iki sezon beraber forma giydiği takım arkadaşı Bogdan Bogdanovic, bu mesajın altına gülen bir emoji attı. Daha sonra Sloukas, Bogdan Bogdanovic’i etiketleyerek “Boggi, haftaya geliyoruz. Hazır ol” dedi.

Sürekli olarak sosyal medya üzerinden tatlı sert atışan, iki yıl boyunca Fenerbahçe Doğuş forması altında birlikte mücadele eden iki yakın arkadaşın yolları EuroBasket’de bir kez daha kesişecek.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here