Shaq, Kobe ile Olan Kavgasının Detaylarını Anlattı

2557
NBA
Yıllar sonra Shaq ilk kez konuştu.

NBA’de 2000’li yılların başında gündeme oturan iki oyuncu vardı. Shaq ve Kobe. Bu ikili oynadıkları dönemde Los Angeles Lakers’a üç şampiyonluk kazandırsa da ikili arasında ki sürtüşme basın için daha önemli bir kaynaktı.

USA Team Fans
USA Team Fans
USA Team Fans

Basında Shaq ve Kobe arasında ki sürtüşmeler üzerinden bir çok dedikodular çıktı. Basın bu ikili sayesinde baya bir ekmek yedi. Aradan geçen yıllar içerisinde de Shaq ve Kobe arasındaki sürtüşmeler ve dedikodular gündemini yitirdi. Ancak geçtiğimiz günler de NBA’in bir başka kavgalı iki ismi, Magic Johnson ve Isiah Thomas NBA TV’de ateşkes sağlaması üzerine Shaq, Kobe ile olan sorununu bir kez daha gündeme getirdi. TNT’deki programında konuşan Shaquille O’Neal, Kobe ile arasında olan durumu açıklarken aynı Magic Johnson Ve Isiah Thomas gibi bir televizyon programında bir araya gelerek Kobe Bryant ile bu konuları konuşmak istediğini söyledi.

Shaq, Bizim kavgamız, bir çeşit medya kavgası gibiydi. Sorunlar her zaman dışarıda söylendi ancak sahada olduğumuz anlarda hiç sorun yaşamadık dedi. Kobe Bryant ile bu konuları daha önce konuştuğunu dile getiren Shaq; Los Angeles Lakers’ın onun iki formasını da emekli ettiği dönemde konuştuk. Bir sürü anı geri geldi. İyi zamanlardan da konuştuk, kötü zamanlardan da… mükemmel bir andı. İkimizin de geçmişte farklı davranabileceğimizin farkına vardık. İnsanlar her zaman bana Bir şeyi değiştirebilseydin, değiştirir miydin? diye sorarlar. Cevabım her zaman Hayır olur. Çünkü hiç şampiyonluk kazanmasak hikaye daha çekici olurdu. Oynadığımız dört finalden üçünü kazandık. Sonra ben takas oldum ve ilerledim. Gayet anlaşılabilir bir durum açıklamalarında bulundu.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here