Shane Larkin’e NBA’den Üç Talip Var

2194
Shane Larkin'e NBA'den Üç Talip Var

Anadolu Efes’in bu sezon gösterdiği başarılı performansta en büyük pay sahiplerinden birisi olan Shane Larkin, NBA’de üç takımın radarına girdi.

USA Team Fans
USA Team Fans
USA Team Fans

Bu sezon özellikle Euroleague’de oynanan Barcelona maçından itibaren müthiş bir form yakalayan, Türkiye Basketbol Ligi final serisinde de Fenerbahçe Beko’ya karşı son maçta 38 sayı atan Shane Larkin’in performansı NBA takımlarının dikkatini çekmiş durumda.

Hoops Hype’dan Alex Kennedy; 26 yaşındaki oyuncuyu kadrosuna katmak için Oklahoma City Thunder, Detroit Pistons ve Orlando Magic’in yarış halinde olduğunu iddia etti.

Bu üç takımın Larkin’i kadroya katabilmesi için öncelikle Boston Celtics’in Larkin hakkında bir karar vermesi gerekiyor çünkü Shane Larkin’in NBA’deki hakları şu anda Boston Celtics’in elinde bulunuyor.

NBA’deki ilk deneyimini 2013-2014 yılında Dallas Mavericks ile yaşayan Larkin daha sonra sırasıyla New York Knicks, Brooklyn Nets ve Boston Celtics formaları giydi. NBA’deki sayı rekorunu Brooklyn Nets forması giyerken kıran Larkin, Washington Wizards potasına 20 sayı bırakmıştı.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here