Schröder Takas Masasında

606
Atlanta Hawks
Schröder Takas Masasında

NBA’de bu sezon Atlanta Hawks forması giyen Alman oyuncu Dennis Schröder, takımının draft seçimlerinde uygulayacağı sistem yüzünden şuan takas masasında yer alıyor.

Anadolu Efes Stüdyo +1Anadolu Efes Stüdyo +1

Hatırlayacağınız üzere Atlanta Hawks, bu sene NBA’de kötü bir sezon geçirmiş ve Doğu Konferansını 24 galibiyet, 58 mağlubiyet ile son sırada bitirmişti. Takımda dönem içinde bazı takaslar olmuş ve yeni kanlar bulunması için çaba sarf edilse de bu durum onları pek etkilemedi ve oyun kurucusu Denis Schröder’ın çabası da yetmeyince böyle bir senaryo ile karşılaştırlar.

Şimdiler de ise NBA Draft’ında üçüncü sıradan Luka Doncic’i seçmek istedikleri hakkında iddialar ortalıklarda dolanıyor. Bu yüzden Atlanta Hawks ekibi draft gününe az kala bazı isimleri takas masasına koydu.

Sports Illustrated’in haberine göre bu isimler arasından biri de Dennis Schröder. Haberin devamı ise şöyle;

Habere göre Atlanta Hawks, NBA’in diğer ekipleriyle takas için aktif bir şekilde görüşme gerçekleştirmekte ve bu durumda eğer bir takas söz konusu olursa Dennis Schröder’in takımdan gönderebileceği söz konusu.

24 yaşındaki Alman oyuncu Dennis Schröder geçtiğimiz sezon 67 maçta forma giyme şansı buldu ve 19.4 PTS, 3.1 TRB, 6.2 AST ortalamaları ile mücadele etti.

 

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here