Russell Westbrook’tan Veda Mesajı

1814
Russell Westbrook'tan Veda Mesajı

Geçtiğimiz gün Oklahoma City Thunder’dan, Houston Rockets’a takas olan Russel Westbrook, NBA gündemine oturmayı başarmıştı. Chris Paul ve draft hakları karşılığı Houston Rockest’a transfer olan yıldız oyuncu, sosyal medya hesabından 11 yıldır formasını giydiği eski takımı Oklahoma City Thunder’a duygusal bir mesaj ile veda etti.

Yıldız oyuncunun kişisel Instagram hesabından paylaştığı veda mesajı;

USA Team Fans
Sponsor - USA Team Fans

”Şuan da sahip olduğum bütün duygularımı kelimelere dökemiyorum. Oklahoma benim için harika bir yolculuktu. Buraya geldiğimde 18 yaşındaydım. Parlak gözlüydüm ve yakında gerçekleşecek olan tüm inanılmaz şeylerin farkında değildim. Oklahoma’da birçok inanılmaz insan ile büyüme şansı yakaladım. Buradaki insanlar burayı özel yapan şey. Hayranlar, antrenörlerim, takım arkadaşlarım, tüm Thunder organizasyonu, Bay Bennett, Sam Presti, arkadaşlarım ve tüm topluluktaki herkes.. Oklahoma’yı bu kadar güzel bir yer yapan ve benim burada oynarken keyif almamı sağlayan sizlersiniz. Beni yaşadığım inişler ve çıkışlar karşısında beni desteklediniz, iyi zamanlarımda da zor zamanlarımda da yanımda oldunuz. Bunun için size sonsuz minnettarım. Bugün sahip olduğum karakterde ki bir insana dönüşmemi sağlayan birçok inanılmaz insan ile tanıştım. Umarım Oklahoma’yı, Oklahoma’nın beni ve ailemi etkilediği kadar etkilemeyi başarmışımdır. Oklahoma’dan bir çok arkadaş ve sonsuz minnettarlıkla ayrılıyorum. Bana sadık kaldığınız için hepinize teşekkür ederim. Bu bir rüya ve kasırgaydı. #NEDEN OLMASIN”

Russel Westbrook, 11 yıl boyunca giydiği Oklahoma City Thunder formasıyla 821 maça çıktı ve 23.0 sayı, 7.0 ribaund, 8.4 asist ortalamaları ile oynadı.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here