Rudy Gobert’den COVID-19 Sonrası Donovan Mitchell Yorumu

1102
Rudy Gobert'den COVID-19 Sonrası Donovan Mitchell Yorumu

Rudy Gobert’ın korona virüs testinin pozitif çıkmasından sonra NBA, ertelenme kararı aldı. Daha sonra takım arkadaşı olan Mitchell’ın da testi pozitif çıktı. Mitchell, Gobert’ın bu vurdumduymaz tavrından rahatsız oldu. Bu yüzden de Mitchell, kendi test sonucunu Instagram’ında yayınladı. Bunun üzerine Gobert, Instagram’ında korona virüsünü ciddiye almadığı ve potansiyel bir taşıyıcı olduğu için özür diledi.

“Bu durumdan sonra bir süre konuşmadığımız doğru, ama birkaç gün önce konuştuk,” dedi Gobert Pazar günü Instagram canlı yayınında. “İkimiz de sahaya çıkıp bu takım için bir şampiyonluk kazanmaya çalışıyoruz.”

‘’Bunun profesyonel olmamakla bir ilgisi yok’’. dedi Gobert. ‘’Bilirsiniz, herkesin anlaşma şekli farklıdır. Bir ilişki hiçbir zaman kusursuz olamaz. Evli olan insanların bile kusursuz değil. Yani ben ve takım arkadaşlarım mükemmellikten çok uzağız. Ama günün sonunda hepimiz aynı şeyi istiyoruz. Kazanmayı. Hepimiz yetişkin adamlarız ve kazanmak için ne gerekiyorsa yapacağız.’’

16 Mart’ta Mitchell’ın ABC kanalında Gobert hakkında yaptığı yorum:

‘’Günaydın Amerika! Doğruyu söylemek gerekirse sakinleşmem zaman aldı. Onun söylediği, yazdığı şeyler okudum, okuyorum. İyi olduğuna sevindim. Ben de iyiyim. Sadece gerçekten bütün takımda korona virüs çıkmadığı için mutluyum.’’

Gobert, ayrıca konuştuğu canlı yayın sırasında testinin pozitif çıkmasından sonra ölüm tehditleri aldığını söyledi. Dedikodulara ise onunla Mitchell arasındaki tüm sorunların abartıldığını tekrarlayarak yanıt verdi.

Gobert, son olarak: ‘’Aramızda bir kavga yok. Her gün binlerce insan ölüyor. Sadece onlara nasıl yardım edebileceğimize odaklanmalıyız” dedi.

Kaynak: ESPN

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz