Ray Allen: “Ölüm Tehditleri Aldım”

1361
Ray Allen: "Ölüm Tehditleri Aldım"

NBA efsanesi Ray Allen, 2012 yılında Boston Celtics’ten ayrılarak Miami Heat ile sözleşme imzalamasının ardından ölüm tehditleri aldığını açıkladı. Allen, LeBron James’li Heat’e katılmasının Boston’lu taraftarların yoğun tepkisine hatta ölüm tehditlerine kadar vardığını anlattı:

“Yaklaşık dokuz yıl geçti ve Boston hayranlarından çok nefret, ölüm tehditleri ve eleştiri gördüm. Kevin(Garnett) ve ben, ileriye dönük bir konuşma yapmamız gerekiyor.”

Ayrılma nedeni ve diğer yıldızlarla olan ilişkisi

Allen ayrılma nedenini, “çözülmemiş pek çok soyunma odası sorunu” olarak açıklamış ve Kevin Garnett ve Paul Pierce tarafından dışlandığını hissetmeye başladığını söylemişti.

“Bu adamlar beni ‘Büyük Üçlü’den çıkarmış gibilerdi, benim hakkımda çok fazla olumsuz şey söylemişlerdi ve ben hiçbirine karşı negatif bir şey söylemedim. Zor zamanlar geçirdik, sonuçta kardeşiz. Çok şey yaşadık. Ancak bu, yaptığımız hiçbir şeyi değiştirmez. Bu süre boyunca söylenen bazı şeyleri duymak beni incitti.”

Ray Allen 9 sezon forma giydiği Boston Celtics’te 1 kez şampiyonluğa ulaştı. Celtics’ten ayrıldığı sezon bir şampiyonluk da Heat formasıyla alan Allen’ın toplamda 2 yüzüğü bulunuyor. 7,429 denemede 2,973 isabet ile NBA tarihinin en fazla üçlük atan oyuncusu konumunda.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz