Randle’ın Talibi Çok

523
Julius Randle
Julius Randle

Julius Randle geçtiğimiz sezonun başında Lakers ile çaylak sözleşmesi bittikten sonra New Orleans Pelicans’ın yolunu tutmuştu. Sezon boyunca belli bir eğrinin altına düşmeden oynayan Randle özellikle Anthony Davis’in takas dedikoduları sonrası dakikalarını arttırmıştı. Bu şansı iyi değerlendirdi ve oynadığı bir çok maçta takımın ilk iki skor opsiyonundan birisi olmayı başardı.

USA Team Fans
USA Team Fans
USA Team Fans

Sezon başında benchten gelirken ilk beşe yerleştiğini gördük. Sezon boyunca 31 kez double double yapan Randle ribaundlarda oldukça etkili ve hücumda da içerden ve dışarıdan oynayabilen bir uzun.

Pelicans ile 1+1 yıllık sözleşme imzalayan Randle bu sene 9 milyon dolarlık oyuncu opsiyonunu kullanmadı ve sınırsız serbest oyuncu konumuna geçti.

Geçtiğimiz yıl New Orleans Pelicans’la kariyer sezonunu geçiren oyuncu daha uzun vadeli ve daha yüksek rakamlara imza atmanın peşinde. Oyuncu ile ciddi bir şekilde ilgilenen takımların başında Chicago Bulls, New York Knicks ve Brooklyn Nets geliyor.

Takımların pota altı bölgesindeki eksikleri düşünüldüğünde kağıt üzerinde her takıma cuk oturacak bir oyuncu Randle. Güçlü vücudunu kullanmayı iyi bilen, hücumda güvenebileceğiniz bir opsiyon ve iyi sayılabilecek bir atlet.

Julius Randle’ın geçtiğimiz sezonki ortalamaları ise şöyle; %52 saha içi isabet ile 21.4 sayı, 2.2’si hücum olmak üzere 8.7 ribaund ve 3.1 asist.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here