Porzingis ve Zion’dan İddialı Açıklamalar

759

Pelicans’ın çaylak yıldızı Zion Williamson, NBA’nin bu ay Orlando’da yeniden başlamasıyla etkileyici çaylak sezonuna devam etmeye hazır ve takımın zihniyeti hakkındaki düşüncelerini  NBA.com’a belirtti.

Williamson, “Bu basit bir cevap, 8. Sırayı almak için elimizden geleni yapacağız ve eski maç kondisyonumuzu yakalamak için çalışıyoruz.” dedi.

Williamson, Mart ayının ortasında NBA sezonunu askıya almadan önce sadece 19 maç oynadı ve ortalama 23.6 sayı, 6.8 ribaunt ve maç başına 29.7 dakika süre aldı. O zamandan beri hem sahada hem de saha dışında liderlik rolünü üstlendi.

“Bir kez daha takım arkadaşlarımla bağ kurarak hazırlanıyorum,” dedi Williamson. “Onlarla konuşarak, ‘Bunu başaracağız’ diyerek mücadele edeceğiz. Bende bu zamana kadar yeteneklerimi ve kondisyonumu geliştirmek için uğraştım.’ Dedi.

-Porzingis uzun süreli sakatlığından sonra kendini sağlıklı hissederek NBA sezonuna geri döndüğünü belirtti.

“Bu uzun süreçte hepimizin iyileştirmesi gereken bazı küçük şeyleri iyileştirmesi için verimli bir zaman oldu. Temelde herkesin her zaman bazı kusurları vardır ve bunlarla oynamaya devam eder. Bu ekstra zaman bize onları iyileştirme, daha iyi duruma getirme ve geri döndüğümüzde daha iyi hissetme fırsatı verdi. ”dedi.

Porzingis NBA’ye sezonuna verilen aranın çoğunu kamu kısıtlamalarının Amerika’da olduğundan daha rahat olduğu Letonya’da geçirdi.

Porzingis verilen arada oyununun belirli bölümlerini geliştirdiğini de ekledi.

“Bunu sahada göstereceğim. Bu bir sır.”

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz